Kigúnyolták osztálytársai a 13 éves kisfiút, mert szeret olvasni

Székely Zoárd 2020-03-03 16:21:00
Szerencsére az internet népe időben közbelépett.

A CNN hozta nyilvánosságra a hírt, miszerint egy 13 éves fiút szekáltak az iskolatársai, amiért bevallottan szereti a könyveket. 

Az Angliában élő Callum Manning létrehozott egy Instagram oldalt, hogy megossza gondolatait az aktuális olvasmányairól, ám ahogy a többiek felfigyeltek bűnös tevékenységére, máris alapítottak egy kibeszélő csoportot, ahova magát Callumot is bevették.

A történetet Callum nővére osztotta meg, aminek köszönhetően az internet hősei egyöntetűen védelmükbe vették a fiút.

Az oldalnak azóta több mint 300 ezer követője van, emellett több ezer üzenetet kapott támogatóitól, sőt a helyi könyvesbolt még ajándék könyvvel is megjutalmazta. 

Szólj hozzá!

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

A sárvári ellenzék csak a törvényileg előírt minimális fizetésemelést adta volna meg az alpolgármesternek, de a fideszes többség ezt leszavazta

A polgármester szerint irigységről van szó. Máhr Tivadar fizetése 1 millió 801 ezer 900 forintra nőtt.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.