Képek és videó a kisunyomi halálos baleset helyszínéről: Suzuki és BMW ütközött

ugytudjuk.hu 2018-09-10 10:48:00
A Suzukit vezető lány a helyszínen életét vesztette.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, halálos baleset történt hétfőn reggel a 86-os főúton Kisunyomtól, illetve a sorokpolányi leágazótól nem messze.

A balesetet a rendőrség kiemelten kezeli, a sajtó munkatársait nem engedik a helyszín közelébe se. A két autó, egy Suzuki Ignis és egy BMW félfrontálisan ütközött.

Fotó: Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

Mindkét sofőr a roncsba szorult, őket a tűzoltók emelték ki.

A mentők a balesethez hat mentőegységet riasztottak, két súlyos sérültet és két könnyebbnek tűnő sérültet vizsgáltak meg, láttak el és szállítottak kórházba, valamint hosszasan küzdöttek egy fiatal nő életéért, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy sajnos a helyszínen életét vesztette.

A balesetben a Suzukit vezető nő vesztette életét. A BMW-t vezető férfit mentőhelikopter szállította kórházba, míg a kocsi három utasa könnyebben sérült.

Az eset körülményeit szakértői vizsgálat tisztázhatja.

Frissítés:

Egy az érintett szakaszon közelekedő ismerősünk beszámolója szerint őt Petőfi-telepnél egy kanyarban előzte agresszív módon egy BMW, nem törődve a szemből érkező kamionnal sem. Kilométerekkel később ugyanez a BMW csapódott a Suzukinak Kisunyomnál.

Fotó: Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

A baleset egyik részesét, a BMW roncsát szállítják el:

Szállítják el a halálos baleset helyszínéről az egyik roncsot

Bővebb információ: https://ugytudjuk.hu/cikk/teljes-utlezaras-a-86-os-uton-baleset-kisunyomnal

Fotó: Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

Fotó: Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

Fotó: Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

Fotó: Vágvölgyi Bálint

Fotó: Vágvölgyi Bálint

Szólj hozzá!

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.

Ez a nap más, mint a többi - hat év után véget ért a veszélyhelyzet Magyarországon

A koronavírus-járvány, majd az orosz–ukrán háború miatt bevezetett különleges jogrend lezárult, de több intézkedés tovább él törvényi formában.

Illés Károly korcsoknak minősített embereket

Tóth Norbert szombathelyi, tiszás parlamenti képviselő bocsánatkérésre szólította fel a szombathelyi Fidesz elnökét.

Pintér Bence: rendőrnyomozók jelentek ma meg a Győr-Szolnál – tovább gyűrűzik a lakáskassza-ügy

A súlyos pénzügyi gondokkal küzdő városi holdingnál adatgyűjtést végeztek a hatóságok, miközben továbbra is rengeteg a kérdés az eltűnt milliárdok körül.

Visszavonul Ferencz Csaba

A szezon végével szögre akasztja cipőjét az Egis Körmend játékosa.

Mezőgazdasági összeírás indul Győrben is – online és személyesen is kereshetik a gazdálkodókat

A KSH szerint az adatfelvétel célja, hogy pontosabb képet kapjanak a hazai agrárium helyzetéről és az elmúlt évek változásairól.

Közmeghallgatást tart május 28-án a győri önkormányzat

A városházi fórumon a lakosok és helyi szervezetek képviselői is kérdezhetnek, javaslatokat tehetnek.

Szombathely is csatlakozik a Vágatlan Májushoz

A nem hivatalos programot Gajdos László miniszter hirdette meg.

Római kori tárlatvezetés és Egry-túra is várja az érdeklődőket a Rómer Múzeum programjain

Kiállításokkal, múzeumi sétával és egész napos kirándulással készül a következő napokra a győri intézmény.

Megalakult a Tisza-kormány

Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.

Ruff Bálint: „A valaha volt legnagyobb elszámoltatás lesz" – Győrben is elkezdhetnek izzadni néhányan

A TISZA miniszterjelöltje országos politikai és gazdasági felelősségre vonást ígér, városunkban pedig már most is elég hosszú a lista.

Negyven éve ért fel Európa csúcsára a Rába ETO férfi kézilabdacsapata

Kósa Roland jubileumi ünnepségen köszöntötte az 1986-os IHF-kupagyőztes legendákat.

Öltönyben járta az irodaházakat, majd kulcsok és beléptetőkártyák segítségével lopott egy férfi Győrben és Mosonmagyaróváron

A vádlott természetesen mozgott a helyszíneken, így nem keltett feltűnést -  az ügyészség végrehajtandó börtönbüntetést indítványozott ellene.