Ittas vezetés és lopott rendszám az elmúlt 24 óra termése Vas megyében

Vágvölgyi Bálint 2019-02-12 09:24:00
Volt dolguk a rendőröknek.

Fennakadt a rendőri intézkedésen egy viszáki lakos február 11-én, hétfőn Egyházasrádóc belterületén. A személygépkocsival közlekedő 62 éves férfivel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a járőrök előállították. A sofőrrel szemben – járművezetői engedélyének elvétele mellett – a Körmendi Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.

Szintén hétfőn egy helyi lakost igazoltattak Celldömölkön. A rendőrök megállapították, hogy a férfi az intézkedést megelőzően egy, a Sági utca és a Béke utca kereszteződésében várakozó gépjármű rendszámát letörte és eltulajdonította, ezért a Celldömölki Rendőrkapitányságra előállították. Az 56 éves személyt a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták és az ügyben egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.

(via police.hu)

 

Szólj hozzá!

Lélegezz tudatosan!

Elgondolkodtál már azon, hogy figyelsz-e a légzésedre egy kimerítő edzés közben?

Bő egy év telt el és még mindig folyik a nyomozás a csepregi önkormányzatnál felmerült sikkasztás ügyében

Információink szerint ez eljárást egyszer már megszüntették, majd nemrég újranyitották. Ezt azonban sem a rendőrség, sem az ügyészség nem erősítette meg.

Fideszes delegálttal töltötték fel Sárváron az egyik megüresedett bizottsági helyet

Továbbra sem tükrözi a választási eredményt a bizottsági helyek elosztása.

Megrongálta a csatornát egy figyelmetlen sofőr Győrben

A rendőrség a lakosság segítségét kéri. 

Államosítják a Haladás Sportkomplexumot

Lényegében eddig is az államé volt, de most kiiktatják az állami céget is.

Vereséggel tért vissza Európába az ETO FC

Nem jött össze a bravúr Jerevánban.

Elhalasztják a hétvégi Balaton-átúszást

Jöhet zivatar és szaharai por is.

Magyar konzulok segítik a szurkolókat a nemzetközi kupameccseken 

Cipruson és Örményországban is lesz magyar jelenlét.

Így ömlik a magyar pénz Ukrajnába

Most épp áram formájában.

Hogyan ápold tudatosan a hajadat egész évben?

Vajon mennyire befolyásolja a mindennapi megjelenésedet a hajad ápoltsága? Az évszakok változása új kihívások elé állítja a hajunkat, ezért fontos, hogy mindig a megfelelő megoldásokat válasszuk.

Ingyen vizet oszt a MÁV-csoport a hőség miatt

Harmadfokú riasztás van érvényben.

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.