Még július végén írtunk róla, hogy elkezdik a Dózsa György utca felújítását Szombathelyen - nagyjából egy időben azzal, amikor megszűnt a Jókai utca lezárása.
Az útépítés miatt teljesen lezárták az Óperint utcai körforgalom és a Magyar László utcai Perint híd közötti útszakaszt, a híd és a körforgalom átjárható volt. A felújítás alatt néhány ingatlant nem lehetett megközelíteni, és még a helyi buszjáratok egy része is módosult.
Az eredeti tervek szerint két hónaposra tervezték a munkálatokat, viszont korábban, már ma délután megnyitották a forgalom elől elzárt részt. Egy olvasónk szerint délután 2-kor még zárva volt, szóval viszonylag friss dologról beszélünk.



Ezután sem maradunk komolyabb lezárások nélkül. A Petőfi Sándor utcában előreláthatólag jövő hétig kell kerülgetni egy óriási lyukat, a Sugár út felújítása pedig ma kezdődött el - kb. másfél hónapig trükkös lesz arra a közlekedés.
Szólj hozzá!
Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.
A férfi utasa hunyt el.
A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak.
A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.
A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.
Ez 250 millió forintot jelent a klubnak.
Magyar Péter szerint a kormány ismét magára hagyta a külhoni magyarokat.
Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.
A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.
A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.
Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.
A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.
A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.
Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.
A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek.
Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.
Már ha kormányt tudnak alakítani.
