Influenza söpört végig az Egis Körmenden a Bakken Bears elleni meccs előtt

Vágvölgyi Bálint 2019-11-13 11:15:00
Ha nyer a vasi csapat, továbbjut csoportjából a FIBA Europe Cupban.

A FIBA Europe Cup-sorozat H-csoportjának a 4. fordulójában az eddig veretlen Egis Körmend látja vendégül a 2 győzelemmel és 1 vereséggel második Bakken Bears csapatát. A dán együttest eddig épp a Körmend verte csak meg, még az első fordulóban, 87-81-re. Ha ma este is sikerrel veszik az akadályt a vasiak, biztosan továbbjutnak. A mérkőzés előtte a körmendi csapat vezetőedzője a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Matthias Zollner, az Egis Körmend vezetőedzője: Nehéz volt az elmúlt pár napunk, mert végigsöpört a csapaton az influenza. Nem volt könnyű megfelelő munkát végezni az edzéseken, de kielemeztük az ottani vendégjátékunkat. A győzelem ellenére is sok hibát találtunk, amiket elkövettünk, például 19 támadólepattanót engedtünk nekik, amivel a meccsek többségét nem lehet behúzni. Az edzéseken most ezekre fektettük a hangsúlyt, próbáltuk kijavítani ezeket a malőröket és úgy érzem, hogy készen állunk a holnapi találkozóra. Oroszi Bencén kívül mindenkire számíthatok.

Egis Körmend - Bakken Bears

Európa Kupa, H-csoport, 4. forduló
Körmendi Városi Sportcsarnok, szerda, 18:00

Körmend: Turner - Edwards - Ferencz - Varnado - Taylor.

Bakken Bears: Efianayi - Laerke - Harbo - Evans - Galloway.

Szólj hozzá!

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.

Autós üldözés volt Győrben

Hosszas autósüldözés Győr belvárosából az M1-es autópályáig tartott.

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál. 

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.