Igazoltatás közben lett rosszul a drogoktól egy férfi Győrben

Nagy Donát 2019-12-30 11:47:00
Őt és társát egy szolgálaton kívüli rendőr szúrta ki.

Szolgálaton kívüli rendőr jelezte telefonon a megyei ügyeletre 2019. december 28-án 12 órakor, hogy Győrben, az Ikva utcában egy parkoló autóban ülő férfiban felismert egy körözött személyt - írta meg a police.hu.

A helyszínre érkező rendőrök az álló Volkswagen Passat típusú személyautóban két férfit találtak, egyikük a vezetőülésben ült, míg másikuk a hátsó ülésen feküdt. A járőrök felszólították a két személyt, hogy igazolják magukat, azonban mindketten zavartan, agresszívan viselkedtek, megpróbálták kivonni magukat az intézkedés alól. A vezetőülésben helyet foglaló férfi adatainak ellenőrzése során az egyenruhások megállapították, hogy vele szemben két érvényes körözés van életben, a Győri Rendőrkapitányság és a Győri Törvényszék is elfogató parancsot adott ki ellene.

Társa, egy 29 éves nyúli férfi, szemmel láthatóan rosszul volt, rángatózott, és elismerte a helyszínen, hogy korábban kábítószert fogyasztott, ezért hozzá a rendőrök mentőt hívtak, akik a kórházba vitték.  A ruházatának átvizsgálása során a zsebében egy műanyag fecskendőt találtak, benne kristályos szerkezetű, kábítószergyanús anyaggal. A kórházban elvégzett gyorstesztje pozitív eredményt mutatott amfetaminra, metamfetaminra és MDA-ra.

A másik, 36 éves győrzámolyi férfit a rendőrök elfogták, és a Győri Rendőrkapitányságra előállították, majd őrizetbe vették. A vele szemben alkalmazott drogteszt amfetaminra, metamfetaminra, THC-ra és MDMA-ra is pozitív értéket hozott.

A győri nyomozók őt még aznap, míg társát 2019. december 29-én, a kórházból való kiengedését követően, gyanúsítottként hallgatták ki, kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Az ügy vizsgálatát a Győri Rendőrkapitányság folytatja.

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.