Ifj. Knézy: Nem tudom, miért találták ki, hogy nem szeretem az ETO-t

Pintér Bence 2020-10-09 13:59:35
Interjút készített a GyőrPlusz új vezérigazgatójával a GyőrPlusz.

Október elseje óta az ismert sportriporter, ifj. Knézy Jenő a GyőrPlusz Média Zrt. önkormányzati médiacég vezérigazgatója, miután az év elején kinevezett Bobory Balázs lemondott. A vezérigazgatóval most interjú készült a GyőrPlusz magazinban, amiben elmondta:

az a feladata, hogy felrázza a GyőrPlusz Médiát.

Az interjúban Ifj. Knézytől megkérdezték azt is, hogy annak ellenére, hogy nem győri születése és most is Budaörsről ingázik, „azért megpróbál-e kicsit győri lenni”, mire az új vezérigazgató kifejtette: „Mindenképpen. Azért is fog ez könnyen menni, mert vannak barátaim Győrben, másrészt én éltem Szolnokon kosárlabdás koromban, és nem okozott gondot a váltás. Most Budaörsön élek, nincs messze Győr, de nincs kizárva, hogy később ide is költözöm.”

Ezután arra terelődött a szó, hogy szereti-e az ETO-t a sportriporter, miután több olyan komment is megjelent az interneten, ami azt fejtegette, hogy nem szereti a győri csapatot. „Visszahallottam én is, hogy elterjedt a pletyka, hogy nem szeretem a győri ETO-t. Nem tudom, hogy ezt honnan találták ki, az égvilágon semmi bajom nincs velük” – nyilatkozta Ifj. Knlzy Jenő, aki kiemelte, hogy nagyon szívesen jelen leszek majd Győrben minden eseményen, legyen az sport-, vagy kulturális esemény.

Mi is beszélgettünk pár hete Ifj. Knézy Jenővel a kinevezéséről, azt a cikket itt olvashatod.

Szólj hozzá!

A TISZA jelöltállítási folyamata kétlépcsős lesz

Applikációval lehet részt venni a folyamatban.

Elhunyt Robert Redford

A filmsztár Utah állambeli otthonában, szerettei körében halt meg.

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.