Ica annyira felbaszta magát a vasárnapi szombathelyi időközi választás miatt, hogy egy éjszaka alatt több száz postaládába szórta ki a saját kezével írt levelét

Farkas Bazsi 2018-10-13 16:37:00

Finishébe érkezett a vasárnapi derkovitsi időközi választás kampánya, és úgy látszik most, a maradék másfél nap alatt durvul be nagyon. 

Történt ugyanis, hogy Ica rendesen felbaszta magát Czeglédy Csaba levelén. 

Levelet írt Czeglédy Csaba az időközi választással kapcsolatban

Most vasárnap időközi választást tartanak Szombathelyen a Derkovits városrészen. A körzetben két induló van, a fideszes Melega Miklós és az Éljen Szombathely! Egyesület jelöltje, a Jobbikon kívül minden ellenzéki párt támogatását bíró László Győző. Újabb név került fel László támogatói névsorára, ugyanis a körzet korábbi képviselője, a most előzetesben lévő, Czeglédy Csaba levelet írt, amiben arra kéri a derkovitsiakat, hogy szavazatukkal támogassák Lászlót.

Akinek ez újdonság lenne: Czeglédy Csaba volt a körzet korábbi önkormányzati képviselője, ám tavaly júniusban előzetesbe helyezték. Vádat ugyan azóta sem emeltek ellene, de továbbra is előzetesben tartja a hatóság. Mivel Czeglédy több, mint egy éve nem jelent meg a közgyűlésben, így időközi választást kellett kiírni a Derkovits lakótelepen.


A körzetben két jelölt van. A Fidesz jelöltje Melega Miklós, és László Győző, aki mögé az ellenzék egy emberként sorakozott fel. 

Nagy a könyöklés Czeglédy Csaba választókerületéért: ellenzéki összefogás vs. médiaceleb Fidesz-barát levéltáros

Szeptember elején derült ki, hogy a korábban beharangozott 50 millió forint óvadék ellenében sem engedik ki a tavaly június óta előzetesben lévő Czeglédy Csabát. A volt szombathelyi politikust költségvetési csalás gyanújával tartóztatták le több volt kollégájával együtt, mára már csak ő maradt előzetesben - írja az Átlátszó.

Czeglédy a napokban egy szórólapon jelentette meg levelét, amiben támogatásáról biztosította László Győzőt. 

Úgy látszik Ica ezen baszta fel magát teljesen. Hamar papírt ragadott, saját kézzel megírta levelét, és az éj leple alatt, vagy még ma reggel az összes derkovitsi postaládába beszórta. 


Hogy az akciót mikor hajtotta végre, azt nehéz megítélni, ugyanis azt írja levelében, hogy tegnap érkezett Czeglédy szórólapja a postaládájába. Vagyis Icának egy éjszaka elég volt arra, hogy levelét megírja, sokszorosítsa és beszórja minden derkovitsi postaládába. 

Emberfeletti teljesítmény! 

Ica kérünk, írj nekünk Facebookon vagy emailben az ezittaz kukac ugytudjuk pont hu-ra. Szeretnénk megmutatni olvasóinkak, hogy akarattal minden akadály legyőzhető! 

Eddig egyébként teljesen békés volt a kampány, de úgy látszik Ica éppen pont most pöccent be. :( 


 

Szólj hozzá!

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét. 

Felfrissülve Karintiában: a szaunakultúra ereje

Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.

„Totális erkölcsi mélypont” - Magyar Péter szerint minden határt átlépett a Fidesz kivégzős videója

A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.

Szombathelyen folytatódik az M86, M87 tervbemutató Ágh Péter roadshow

A közgyűlésen tárja a nagyérdemű elé a 7,5 milliárd forintba kerülő terveket.

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

42 milliárd 479 millió forint Szombathely idei költségvetésének főösszege

Jövő héten tárgyalja a pénzügyi tervet a testület.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.