HIVATALOS - Horváth Ferenc a Hali új edzője

Vágvölgyi Bálint 2018-09-27 15:06:00
A szombati, Paks elleni mérkőzésen már ő irányít.

Ma lett hivatalos, amit napok óta sejteni lehetett: hétfőn már mi is megírtuk, hogy nagy valószínűség szerint Horváth Ferenc, a Balmazújváros edzője követi Michal Hippet a Haladás kispadján.

A szakember szerdán még a Monor elleni, 1–0-ra megnyert hazai bajnokin a Balmazújvárost irányította, csütörtökön azonban a vasi zöld-fehérek hivatalosan is bejelentették az érkezését. Horváthnak a Haladás lesz a hetedik NBI-es klubja, a Balmaz előtt a Kecskeméti TE, a Paksi FC, a Győri ETO, a Videoton és a  Diósgyőri VTK kispadján ült.

Fotó: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő Facebook-oldala

 

Horváth nem egyedül, két segítőjével érkezett.

- Horváth Ferenccel a bajnokság végéig kötöttünk szerződést – nyilatkozta Tóth Miklós, ügyvezető igazgató a Haladás hivatalos honlapján. – Mivel a csapat az utolsó helyen áll a tabellán, nem is lehet más célunk, mint, hogy bentmaradjunk a bajnokságban. Bízunk bent, új edzőnkkel a cél teljesíthető. Horváth Ferenccel együtt érkezik Szamosi Tamás másodedző és Borsos Vilmos kapusedző. Így a korábbi másodedző, Pinte Attila mellett Jakab Csaba kapusedző is távozik – további változás nincs a szakmai stábban.

 

Mint ismeretes, Hippnek múlt héten mondtak fel, ami egyébként a szurkolók közt is indulatokat szült. A Haladás szurkolói csoportjai néhány napra rá nyíltan bojkottot hirdettek a gyenge őszi szereplés és a Klub körül kialakult helyzet miatt. Kedd este pedig rendőröket hívtak a szurkolókra, akik kimentek a Sportligetbe megnézni a klubvezetők meccsét.

Szólj hozzá!

A Március 15. téren mond beszédet szombaton Szombathelyen Magyar Péter

A nem hivatalos információk szerint 16 órától lehet meghallgatni a politikust.

Ellepték Szombathelyt a visszaváltó üveg gyűjtők

A város 15 pontján helyeztek ki ilyen szerkezeteket.

Győri az ország idei második legjobb közutas gépkezelője

Benis Martin így is ott lesz a nemzetközi megmérettetésen.

4 milliárd 400 millió forintból újulnak meg az utak Győrben

Több városrészben, egymással párhuzamosan folyik a munka. 

Állami kitüntetést vehetett át Benke Éva

Az egykori szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola docense magas színvonalú munkáját ismerték el.

Kiszínezhető tornazsákot és tanszercsomagot kapnak az elsősök Győrben

A város idén saját költségvetéséből 8 millió forintot különített el erre a célra.

Egyedi matricakészítés prémiumminőségben

Egy gondosan megtervezett és kiváló minőségben elkészített matrica nem pusztán információt nyújt, hanem egyedi márkaélményt is kínál.

Magyar Arany Érdemkereszttel tüntették ki Ágh Ernőt

Szent Kvirin emlékének ápolásában vállalt szerepe miatt részesül elismerésben a szombathelyi önkormányzati képviselő.

Szombaton Szombathelyre érkezhet Magyar Péter

Az biztos, hogy Vas megyét célozza meg.

Ritka égi jelenség lesz megfigyelhető szerda hajnalban

Három bolygó, a Hold és több fényes csillag, valamint csillaghalmaz kerül közel egymáshoz augusztus 20-án hajnalban.

50 millió forintba kerülne Ondódra egy új ravatalozó, ennyi pénze azonban egész évre nincs a falunak

A veszélyessé vált épületet a hétvégén társadalmi munkában bontják el. A téglákat lepucolják és az iskolában hasznosítják újra.

Lemondott Vígh Ferenc a Haladás vezetőedzői posztjáról

Az új szakmai stáb kialakításáig a csapat edzéseit Simon Ádám sportigazgató, szakmai vezető irányítja.

Vállon szúrta a kalauzt egy férfi Győrben, mert leszállította a vonatról

Nem volt jegye, balhézott, majd elővett egy éles tárgyat és szúrt. 

A tiszta otthon belső rendezettséget is ad!

Sokan hajlamosak a takarítást szükséges rossznak, kötelező rutinnak tekinteni, amit minél hamarabb le kell tudni.