Utolsó helyen áll jelen pillanatban az OTP Bank Ligában a Szombathelyi Haladás. A klub ma bejelentette, hogy távozik Michal Hipp, vezetőedző.
Ha ez nem lenne elég, akkor a klub egyik ikonikus játékosával kapcsolatban is aggasztó hírek kerültek napvilágra.
Úgy látszik a szurkolóknál most telt be a pohár. A Green White Army ugyanis ma este drapériákat feszített ki a Haladás Sportkomplexumhoz, amin elég világos üzenetet fogalmaztak meg a vezetőség felé.
Haszontalan vezetők, játékosok nem vagytok méltóak a Halihoz!
Illés rúgd ki a Kóbort aztán menj utána!

Olvasható a drapikon, amiket olvasónk fotózott le nekünk.
Sokáig nem volt kint a drapéria, úgy látszik a kritikát nem annyira szeretik a Rohonci úton, mivel már valakik le is szaggatták a kiírást.
Szólj hozzá!
Válogatós a kutyusod vagy igényes?
Sok gazdi ismeri azt a helyzetet, amikor izgatottan kitölti a kutya táljába a vacsorát, a négylábú kedvenc azonban csak megszagolja az ételt, majd érdektelenül elsétál.
A hőségben is odafigyel dolgozóira a GYHG
Ivóvízzel, hűtőládákkal, klimatizált pihenőhelyiségekkel és további munkavédelmi intézkedésekkel segíti munkatársait a nyári kánikulában a hulladékgazdálkodási társaság.