Hiába vették el a jogosítványát, továbbra is részegen vezetett a körmendi férfi

Varga Mátyás 2020-05-26 16:06:00
Meg is lett az eredménye a piás kocsikázásnak.

A Szombathelyi Járásbíróság ittas vezetés miatt büntetett meg egy körmendi férfit, aki érvényes jogosítvány nélkül, részegen közlekedett Szombathelyen a Vörösmarty utcában. Az ügyet tovább bonyolítja, hogy az eset napján a Körmendi Rendőrkapitányság 4 hónapra tiltotta el a férfit a vezetéstől, továbbá 90 000 forintra büntették, mert jogosítvány nélkül vezetett. Ezzel két KRESZ szabályt is megszegett, egyrészt a járművet érvényes vezetői engedéllyel nélkül vezette, valamint alkoholt is fogyasztott. A járásbíróság a büntetlen előéletű vádlottat 150 000 forintra büntette és 1 évig eltiltotta a vezetéstől.

 

Címlapképünk illusztráció

 

Forrás: birosag.hu

Szólj hozzá!

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben.