Hazai pályán nyert a győri ETO Gyirmót ellen

Székely Zoárd 2020-11-22 21:35:00
Két gólt is rúgtak az utolsó 6 percben.

A labdarúgó NB II 17. fordulójának győri városi rangadóján a 12. helyezett ETO a 3. Gyirmótot látta vendégül. Kiegyenlített első félidő után az ETO a második félidőben a maga javára tudta fordítani a mérkőzést - írja a Nemzeti Sport.

ETO-Gyirmót 4-1

WKW ETO FC Győr: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Kerkez (Fejes 74'), Bagi, Kiss M. (Vashkeba 83'), Berki, Szimcso (Sipőcz 22'), Májer, Vári (Farkas B. 46').

Gyirmót FC Győr: Rusák - Major (Kiss B 78'), Hudák D., Széles, Hajdú Á., Vass Á., Nagy P., Vogyicska, Szatmári I. (Heffler 64'), Varga B. (Mayer 65'), Herjeczki.

12. perc: Gyirmóté az első gól. Gundel-Takács passzolta ellenfélhez a labdát, majd két újabb passz után Nagy Patrik a kapufa mellé lőtte a labdát. 0-1

28. perc: egyenlített az ETO. Egy szöglet utáni keveredés után Lipták ollózva lőtte a hálóba a labdát. 1-1

51. perc: Kovács gyönyörűen vezette fel a labdát, egy nagyon szép passzt adott a védők között Májernek, aki állítás nélkül lőtt a kapuba. 2-1

84. perc: Egy gyirmóti felszabadítást Lipták emelt vissza gyönyörűen Májer elé, aki egy pattanás után kilőtte a hosszút. 3-1

88. perc: Berki magabiztosan vágta a bal felső sarokba a labdát. 4-1

 

Fotó: ETO FC Győr hivatalos oldala

Szólj hozzá!

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.