Győr polgármestere talált egy eldugult elfolyót – nem is akárhol!

Pintér Bence 2020-08-19 21:56:00
A hétfői vihar óta ismét megy a huzavona a győri csatornarendszer állapota körül. Dézsi Csaba András most megtalált és megtisztított egy eldugult elfolyót. Na de hol?

Mint arról beszámoltunk, a hétfői vihar után Dézsi Csaba András győri polgármester (Fidesz) ismét a csatornarendszert és a szolgáltatókat hibáztatta azért, hogy elúszott a város. Bár pontosan nem tudjuk, hogy kire lett dühös a polgármester, hiszen ezek a beszélgetések nem nyilvánosan zajlanak, az biztos, hogy a Pannon-Víz mintha reagált volna a szavaira.

Most azonban egy másik szolgáltató került elő a polgármester videójában,

aki talált egy nagy tócsát, ami nem folyt el, majd megtalálták az elfolyót is, amit kicsit megkotorva lecsapolták a parkolóban álló tavacskát, miközben a polgármester arról beszélt, hogy trehány munkát végeztek ezen a téren a szolgáltatók.

Na de milyen parkolóról van szó? A videóból kiderül:

 

Security Check Required

null

Szólj hozzá!

A Március 15. téren mond beszédet szombaton Szombathelyen Magyar Péter

A nem hivatalos információk szerint 16 órától lehet meghallgatni a politikust.

Ellepték Szombathelyt a visszaváltó üveg gyűjtők

A város 15 pontján helyeztek ki ilyen szerkezeteket.

Győri az ország idei második legjobb közutas gépkezelője

Benis Martin így is ott lesz a nemzetközi megmérettetésen.

4 milliárd 400 millió forintból újulnak meg az utak Győrben

Több városrészben, egymással párhuzamosan folyik a munka. 

Állami kitüntetést vehetett át Benke Éva

Az egykori szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola docense magas színvonalú munkáját ismerték el.

Kiszínezhető tornazsákot és tanszercsomagot kapnak az elsősök Győrben

A város idén saját költségvetéséből 8 millió forintot különített el erre a célra.

Egyedi matricakészítés prémiumminőségben

Egy gondosan megtervezett és kiváló minőségben elkészített matrica nem pusztán információt nyújt, hanem egyedi márkaélményt is kínál.

Magyar Arany Érdemkereszttel tüntették ki Ágh Ernőt

Szent Kvirin emlékének ápolásában vállalt szerepe miatt részesül elismerésben a szombathelyi önkormányzati képviselő.

Szombaton Szombathelyre érkezhet Magyar Péter

Az biztos, hogy Vas megyét célozza meg.

Ritka égi jelenség lesz megfigyelhető szerda hajnalban

Három bolygó, a Hold és több fényes csillag, valamint csillaghalmaz kerül közel egymáshoz augusztus 20-án hajnalban.

50 millió forintba kerülne Ondódra egy új ravatalozó, ennyi pénze azonban egész évre nincs a falunak

A veszélyessé vált épületet a hétvégén társadalmi munkában bontják el. A téglákat lepucolják és az iskolában hasznosítják újra.

Lemondott Vígh Ferenc a Haladás vezetőedzői posztjáról

Az új szakmai stáb kialakításáig a csapat edzéseit Simon Ádám sportigazgató, szakmai vezető irányítja.

Vállon szúrta a kalauzt egy férfi Győrben, mert leszállította a vonatról

Nem volt jegye, balhézott, majd elővett egy éles tárgyat és szúrt. 

A tiszta otthon belső rendezettséget is ad!

Sokan hajlamosak a takarítást szükséges rossznak, kötelező rutinnak tekinteni, amit minél hamarabb le kell tudni.