5 garázst is feltörtek az éjjel a katalizátorért Szombathelyen

Nagy Donát 2020-10-14 09:29:00
Reggelre az InterSpar melletti soron nyitottak fel garázsokat a tolvajok. Kezd nagyon elharapózni a katalizátorok lopása.

Ez várta egyik ismerősömet ma reggel. A katalizátorra mentek

- tudtuk meg olvasónktól.

Hiába volt több helyen is bezárva a garázsajtó, a tolvajok végül bejutottak.

Fotó: Olvasói kép

A kép a Szombathely szélén lévő, InterSparhoz közel eső garázssoron készült. Úgy tűnik, az éjszaka alaposan megdolgoztak a tolvajok a garázsban tárolt autó katalizátoráért.

Kivágták egy kocsi alól annak katalizátorát az éjjel a szombathelyi Oladi lakótelepen

Leslattyogunk a parkolóban hagyott autónkhoz, beülünk, beindítjuk. Eddig mindenki számára ismerős napi rutint írtam le. Az már kevésbé megszokott, hogy a kocsi traktorhangon indul be. Ilyenkor az ember leállítja a motort, netán felnyitja a motorháztetőt, de semmi furcsát nem lát. Aztán a kocsi alá pillantva meglátja a lógó kipufogócsövet, és a szanaszét hagyott csavarokat.

Legutóbb hétvégén írtunk arról, hogy az Oladi lakótelepen vágták ki egy autó alól a drága alkatrészt, majd kiderült, hogy több ilyen lopás is történt a közelmúltban a városban. 

Több esetben is nyomoznak a szombathelyi zsaruk a katalizátor-lopások miatt

Hétvégén írtunk arról, hogy Szombathelyen az Oladi lakótelepen kivágták egy kocsi alól annak katalizátorát. Leslattyogunk a parkolóban hagyott autónkhoz, beülünk, beindítjuk. Eddig mindenki számára ismerős napi rutint írtam le. Az már kevésbé megszokott, hogy a kocsi traktorhangon indul be. Ilyenkor az ember leállítja a motort, netán felnyitja a motorháztetőt, de semmi furcsát nem lát.

Azonban eddig nem hallottunk olyanról, hogy be is törnek valahová a tolvajok az autó katalizátora miatt. Ez idáig.

Frissítés

Információink szerint nem egy, hanem összesen 5 garázst nyitottak fel a környéken az éjjel.

Szólj hozzá!

Teret neveznek el Szombathelyen Feiszt Györgyről

A Levéltár melletti közterület viseli majd a volt alpolgármester nevét.

A győri Diószegi Judit az 59. a TISZA listáján

A sárvári Strompová Viktória pedig a 75. helyre fért fel.

Vízre szállna Győr - kérdőívben várják a lakosok véleményét az új turisztikai fejlesztésekről

Az önkormányzat arra kíváncsi, milyen szolgáltatásokra lenne szükség az aktív kikapcsolódást kedvelők számára.

Fegyelmi vétség miatt a Falco elküldte Marchelus Averyt

Már Szegeden sem fog pályára lépni a kosaras.

Szentkirályi Alexandra Körmenden: példátlan és felháborító, hogy Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Helyi ügyekről nem, de Ukrajnáról és Iránról volt szó a Fidesz vasi fórumán.

Egész napos ünnep a Széchenyi téren - programkavalkád várja a győrieket március 15-én

Megemlékezések, családi programok, történelmi előadások, filmvetítések és városi séta is szerepel az idei nemzeti ünnepi kínálatban.

220 centis harcsát fogott Borkai Zsolt

80 kilós vadállattal birkózott meg Győr volt polgármestere.

Magyar állampolgárt nem lehet fenyegetni - Magyar Péter Zelenszkij és Putyin kijelentéseire reagált

A TISZA Párt elnöke szerint sem Ukrajna, sem Oroszország nem gyakorolhat nyomást Magyarországra, az ország szuverenitása nem lehet geopolitikai játszmák eszköze.

Új terveket készítenek a győri Radó-sziget északi részének megújításához

A belváros egyik legfontosabb zöldterülete megújulhat, a koncepciókat tájépítész hallgatók dolgozzák ki.

„Nyisd ki a füled!” - most bárki ellenőrizheti a hallását a győri Richter Teremben

A Hallás Világnapjához kapcsolódva ingyenes hallásszűrő állomást helyeztek el a koncertteremben.

Budai Gyula feljelentést tett a győri nénikkel kiabáló imposztor miatt 

A rendőrség garázdaság vétségének gyanúja miatt nyomoz, de az továbbra sem derült ki, hogy ettől miért lenne tiszás a troll-videós.

Szombathelyi érem az első magyar pizza bajnokságon!

Csapatversenyben kanalaztak be egy bronzérmet a gasztroguruk.

Marton Ferenc: Mint közgyűlési alelnök nem jártam el a győrvári böllérnap 12 millió forintos állami támogatásánál

A disznóölés szüleink, nagyszüleink, a családok tradíciója, családi hagyománya - írta a politikus.

Egyesítették a nyomozásokat a győri Városrendészet ügyében

A Pintér Bence által tett feljelentés nyomán indult ügyet egy másik, már folyamatban lévő büntetőeljárással vonták össze.

Körmenden tart fórumot Szentkirályi Alexandra

A színházban lesz a Fidesz zárt eseménye.