Ahogy korábban megírtuk, nem sokkal dél után Sárvár és Rábapaty között egy kisrepülőgép a 84-es számú főút 66-os kilométerszelvényénél található mezőgazdasági területre zuhant. A légi járművet egy 65 éves sárvári férfi vezette, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset következtében egy villanyoszlop is megrongálódott, ezért Rábasömjén egész területén, valamint Rábapaty és Sárvár egyes részein nincs áram.
FRISSÍTVE - Kisrepülő zuhant le Rábapaty és Sárvár között, egy ember meghalt
Légi közlekedési baleset történt 2018. november 30-án 12 óra 18 perckor Sárvár és Rábapaty között. Egy kisrepülőgép eddig tisztázatlan körülmények között a 84-es számú főút 66-os kilométerszelvényénél található mezőgazdasági területre zuhant. A légi járművet egy 65 éves sárvári férfi vezette, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Kollégánk fotói a helyszínről:











Az első helyszíni képek:

Ha ebből nem találsz kedvedre valót, a probléma nem velünk van.
Az aszály, a hibás vízgazdálkodás és a rossz termelési irányok egyszerre növelik az importfüggőséget.
Más városokkal ellentétben Győr nem kockáztatott: a polgármester szerint 9 millió forintba került volna egy eredménytelen húzás.
Akadálymentes horgászstég, vízitúra-központ és új szabályozási rendszer is érkezik a következő években.
Az ismerkedés örök kérdése számos embert foglalkoztat, hiszen valahol mind keressük a tartós kapcsolatokat, a mély érzelmi kötődéseket vagy azt az egyetlen társunkat, akivel életünket megoszthatjuk.
A TISZA elnöke szerint az üzemanyag-ellátás biztosított, és az új kormány alatt sem drágulnak a hatósági árak.
A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.
Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.
A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.
Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.
Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.
Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.
Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.
Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?
Mutatjuk a mentrendet.
A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert.
Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.
