Több autóval érkeztek a tűzoltók és rendőrök a Németh Pál kollégiumhoz Szombathelyen ma kora délután. A mentősök szintén riasztást kaptak.

A Katasztrófavédelemtől megtudtuk, szerencsére nem történt nagy baj, csupán a teakonyhában gyulladt ki egy mikrohullámú sütő.

A tűzoltók kiérkezésekor már nem volt tűz, a helyszínen a szakemberek jelenleg is az átszellőztetést végzik.

A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.
Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.
Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul.
A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.
Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.
A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.
Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.
Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.
1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.
Nem volt egy konszenzuális kapcsolat.
Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.
Paul Thomas Anderson filmje vitte a prímet a 98. Oscar-gálán, ahol több nagy produkció is komoly elismeréseket kapott.
Emellett történt még némi kábítószer birtoklás is.
A választási bizottság szerint jogsértés nem történt, de kérik a jelölőszerveket, hogy ésszel plakátoljanak.
Nem vitték vissza az ajánlóíveket.
Mindenkit megnyugatnak, hogy továbbra is zavartalanul járnak a buszok a városban.
Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ.
Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.
