Folyamatosan vonulnak a Vas megyei tűzoltók a viharos szél miatt

Fehér Buda 2019-03-07 09:55:00
Több helyen fákat döntött ki a szélvihar.

Nemrég írtunk arról, hogy az Országos Meteorológiai Szolgálat másodfokú riasztást adott ki Vas megyére a viharos szél miatt. A legerősebb széllökések általában 60-75 km/h között alakulnak, de a Dunántúl északnyugati felén 75-90, sőt egy-két helyen akár ezt meghaladó széllökés is előfordulhat.

Másodfokú riasztást adtak ki Vas megyére a viharos szél miatt

Fehér Buda Kapaszkodj meg valamiben, nehogy elvigyen a szél! Másodfokú, narancssárga figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat Vas megyére a viharos szél miatt. A met.hu-n azt írják, hogy napközben a Dunántúl mellett egyre nagyobb területen fokozódik viharossá a déli, délnyugati szél.

Most a Katasztrófavédelemtől úgy értesültünk, hogy rengeteg helyre vonulnak a tűzoltók, mert a szél több fát is kidöntött. Jelenleg Oszkóban, Körmenden, Hegyfalun, Szombathelyen, a Kilátó úton dolgoznak.

A szél előreláthatólag csak holnap fog mérséklődni. Helyette viszont rengeteg felhőt kapunk, késő estétől kezdve szórványosan valószínű eső, zápor, emellett néhol ismét előfordulhat zivatar is. 

Szólj hozzá!

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.

Fenntarthatósági hét a szombathelyi piacon

A tudatos vásárlás kerül a középpontba.

Szalagvágásra írt mulatós slágert Ágh Péter

E-L-K-É-S-Z-Ü-L-T A D-Ó-Z-S-A U-T-C-A!

Minden jelölt állva maradt a Vas02-es választókerületben

Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le. 

Visszelépett Czeglédy Csaba!

Nem indul a vasárnapi választáson.

A nagy érdeklődés miatt előzetesen kell helyet foglalni a Tiszta Szívvel a Városért vasárnapi eredményvárójára Győrben

Zsíros kenyérrel és DJ-kkel várják a választási estét a Rómer Házban Pintér Bencéék.

Vegyes képet mutat a magyar gazdaság: nőtt a kiskereskedelem, lassult az ipar, közben tovább emelkedtek az árak

A KSH friss adatai szerint februárban a boltok forgalma bővült, az ipari termelés viszont visszaesett, márciusban pedig tovább drágult az élet.

Titkok a templompadláson – 400 év történelme kel életre a győri bencéseknél

Interaktív kiállítás nyílik a rendház és a templom tetőterében, ahol szó szerint új nézőpontból ismerhetjük meg a múltat.

Nem jelent meg a bíróságon Borsi Róbert a GYHG-ügy tegnapi tárgyalásán - állítólag háztartási balesetet szenvedett

A vádirat szerint több mint 758 millió forintos vagyoni hátrány érhette a győri önkormányzati céget.

Fél millió forintos nyomravezetői díjat ajánlott fel a  Mi Hazánk - szerintük a Fidesz terjeszt róluk lejárató szórólapokat

A párt feljelentést tesz, és azt állítja, hogy országos kampány indult ellenük impresszum nélküli röplapokkal.

Hivatalos: a Dunakapu téren tartja csütörtök esti beszédét Magyar Péter Győrben

A TISZA Párt elnöke a kampány hajrájában érkezik a folyók városába, 3 nappal a választás előtt.

Medián: stabil kétharmados győzelem felé tart a TISZA Párt

A friss felmérés szerint jelentős előnnyel vezetnek a választások előtt 4 nappal. 

Költészet, jazz és rómaiak – sűrű áprilisi programmal hívogat a Rómer Múzeum

Vezetett séta, irodalmi est, tárlatok és történelmi előadás is várja az érdeklődőket Győrben.

Nem mindenhol jó az erdő: a homoki fásítás kiszáríthatja a tájat

A száraz homokhátsági tájakon az erdők nem feltétlenül javítják, hanem akár ronthatják is a vízháztartást.