Fizetés nélkül távozott két vendég egy büki szállodából

Nagy Donát 2020-01-24 07:39:00
Pedig tudhatták volna, hogy semmi sincs ingyen.

A Kőszegi Járási Ügyészség csalás és magánokirat hamisítás vétsége miatt emelt vádat egy férfi és egy nő ellen, akik hamis adatokkal jelentkeztek be egy büki szállodába, majd pár nap után fizetés nélkül távoztak 2019 szeptemberében - adta hírül a Vas Megyei Főügyészség.

A vádirat szerint a vádlottak előre lefoglalták a szobát az egyik büki hotelben két főre, három éjszakára, félpanziós ellátással egy népszerű internetes szálláskereső oldalon. A vádlottak hamis névvel és személyi adatokkal töltötték ki a bejelentő lapot a megérkezésüket követően.

A páros még meg is hosszabbította a tartózkodását egy nappal, majd az utolsó nap reggelén nyolc órakor fizetés nélkül távozott a hotelből.

A szálloda képviselője a bűncselekménnyel okozott 224.000 forint kár megtérítése érdekében polgári jogi igényt jelentett be a nyomozás során.

A Kőszegi Járási Ügyészség pénzbüntetés kiszabását indítványozta a rovott múltú vádlottakkal szemben.

Szólj hozzá!

Szintet lépett a fideszes gyűlölet-kommandó

Aki nincs velük, az ellenük van.

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.