Feljelentést tett az Éljen Szombathely! képviselőjelöltje, akinek horogkeresztekkel rongálták meg a plaktájait

ugytudjuk.hu 2019-09-24 12:10:00
Ismeretlen tettes ellen.

Tegnap írtunk arról, hogy valaki az éjszaka folyamán megrongálta az Éljen Szombathely! egyik képviselőjelöltje, György István Péter összes plakátját Szombathely 1. számú választókerületében. György István Péter arcát felismerhetetlenre fújták, valamint a választásra buzdító X-et horogkeresztre festették át. 

A képviselőjelölt akkor azt írta, visszautasít minden olyan ráutaló kifejezést, jelképet, ami a történelem legsötétebb időszakára emlékeztet, majd felszólította az elkövetőket és azok támogatóit, hogy tartózkodjanak a hasonló cselekményektől. Végül hozzátette, hogy olyan jó viszonyban van a rivális jelölttársakkal, ami garancia arra, hogy mellőzik a lejáratást, vagy a rongálásra buzdítást. Arra kéri a többi jelöltet, kövessenek el mindent annak érdekében, hogy még egyszer ilyen elő ne fordulhasson.

György István Péter ma végül egy Facebook-posztban osztotta meg, hogy

ismeretlen elkövető ellen feljelentést tett,

a rendőrség pedig már helyszínelt is a megrongált plakátoknál. 

István Péter György

Szombathely, 2019.09.24. "A stílus maga az ember." (Le style, c'est l'homme.) A stílus elárulja az alkotó legjellemzőbb tulajdonságait. Íme az alkotása az ismeretlen elkövetőnek! Aki összesen 11...

Az ügy egyébként elég nagy felháborodást váltott ki mindenkiből, a horogkeresztes húzás egy nap alatt bejárta szinte az egész hazai sajtót.

Szólj hozzá!

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.

Letartóztatásba kerülhet a férfi, aki tegnap megölte a feleségét Győrben

Előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettével gyanúsítják. 

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.