Ezen a héten se játszik még az SZKKA

Vágvölgyi Bálint 2020-10-13 09:38:00
Még két meccsük elmarad.

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Vác elleni elhalasztott mérkőzés után a szerdai Motherson Mosonmagyaróvár elleni idegenbeli, illetve a vasárnapra kiírt Kisvárda elleni hazai NB I-es bajnoki meccsünk is elmarad.

Az SZKKA-nál a múlt heti, szövetség által előírt kötelező PCR koronavírus-teszten született pozitív eredmény. A klub a hatósági protokoll szerint járt el, ezért a pozitív teszttel rendelkező és a velük közvetlen kontaktban lévő személyek karanténba kerültek.

Szólj hozzá!

A győri Fidesz minden idők leg-leg-leg Békemenetét választja a március 15-i ünnepi közgyűlés helyett

Antal Imre olyan okfejtésbe kezdett, amin talán csak egy időgép segíthetne.

Március 15-én is elszállítják a szemetet Győrben

Ugyanakkor a hulladékudvarok zárva lesznek, ahogy az ügyfélszolgálat is.

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.

Évek óta ígérik, de még mindig nincs kész a mosonmagyaróvári tanuszoda

Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.

Több pénz jut idén a kultúrára a győri költségvetésben 

Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.

A Széchenyi téren emlékeznek március 15-re Győrben

Kósa Roland a történelmi helyszínre hívja a győrieket, ahol egész napos családi programokkal idézik fel az 1848-as eseményeket.

Küszöbön a győri Tavaszi Fesztivál 

Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.

Tavalyi áron kerülhet a tojás a húsvéti asztalra

90 és 110 forint között lesz az ára.

Benzinárstop friss - az automata kutakra nem vonatkozik a védett ár ha nincs személyes ellenőrzés a helyszínen

A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.