Ételmaradékkal kente be egy szombathelyi ház kapucsengőjét, felfüggesztettet kaphat érte

Kovács Lilla 2020-05-27 07:49:00
Napi rendszerességgel várta az ott lakókat, hogy szidhassa őket.

Zaklatás miatt vádat emeltek az ellen a férfi ellen, aki rendszeresen megzavarta azoknak a tulajdonosoknak a nyugalmát, akiknek a házán korábban rendszeresen munkát végzett 2018 őszén, Szombathelyen. 

A vádlott a kerítésépítésben vett részt, ám két nap után elküldték. Ebbe nem törődött bele, ezért zaklatni kezdte a tulajdonosokat. 

Először bekente ételmaradékkal az ingatlan kapucsengőjét és bejárati ajtaját, majd három hónapot át, előfordult, hogy napi rendszerességgel megjelent, várta a lakókat, akiket trágár módon szidalmazott. 

A Szombathelyi Járási Ügyészség felfüggesztett fogházbüntetés kiszabását indítványozta.

 

Szólj hozzá!

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.