És te mit raknál a győri Eötvös park közepére?

ugytudjuk.hu 2020-07-06 15:23:00
Pályázatot írt ki fiataloknak a városháza.

Mint arról beszámoltunk, június végén elkezdődött az Eötvös park felújítása, ennek keretében pedig pályázatot hirdetett a városháza „Ha nem múltál még el 33, vagy fiatalabb vagy, vigyél életet a térre, tervezz egy olyan VALAMIT, ami fiatalok számára használható, jópofa és Te is szívesen töltenéd ott a szabadidődet” – írták. Pályázni szabadon választott technológiával készített tervvel lehet, ugyanakkor elvárás, hogy a tervezett műalkotás egyértelműen beazonosítható legyen (makett, fotómontázs, méretarányos rajz, műszaki terv).

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartja magának a jogot, hogy egyik pályázati témát se fogadja be, vagy a javaslat továbbfejlesztett/átdolgozott változatát valósítja meg. Amennyiben a pályázó konkrét témajavaslata valósul meg, úgy ő nettó 200 000 forint díjazásban részesül. Az azonos vagy hasonló témában érkező, ám elnevezésben eltérő javaslatok közül – megvalósítás esetén – a korábban beérkező pályázat beküldője részesül díjazásban. A pályázónak csatolni kell a pályázathoz egy nyilatkozatot, amelyben vállalja, hogy a szerzői jogáról térítésmentesen lemond az önkormányzat részére, hogy az önkormányzat azt szabadon felhasználhassa/átdolgozhassa stb.

A pályázatokat 2020. július 17. (péntek) 13:00 óráig adhatjátok le,

e-mailen (stolcz.zsaklin@gyor-ph.hu), vagy személyesen a Városháza első emeletén, ahol keressétek Stolcz Zsaklint. A lezárt borítékon, illetve az e-mail témájaként használjátok a következő jelszót: VALAMI, és adjatok meg egy elérhetőséget, ahol a nyertest értesíteni tudjuk. További részletekért ide érdemes kattintani.

Szólj hozzá!

Tovább szárnyal az OTP - sikeres harmadik negyedévet zártak

Bencsik László szerint a bankcsoport idei menetelése folytatódhat, és 2026-ban is erős növekedés várható.

A Szovjetunió felbomlása címmel tartanak előadást az Esterházy-palotában

A  Múzeumi Találkozások sorozatának következő vendége Kolontári Attila történész lesz.

Focicsapatot vegyenek! Székesfehérvár önkormányzata kiírta a pályázatot a Videoton FC értékesítésére

Csak azok jelentkezzenek, akik 5 éven keresztül legalább egymilliárd forintot tesznek a csapatba.

Magyar–amerikai nukleáris megállapodás született Washingtonban

Szijjártó Péter és Marco Rubio új nukleáris együttműködést írtak alá – amerikai fűtőelemek érkezhetnek Paksra, és modern tárolási technológiát is vásárol Magyarország.

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.