Erotikus modellt lájkolt Ferenc pápa

Székely Zoárd 2020-11-17 18:15:21
Ki ne boruljon Semjén Zsolt.

Ferenc pápa minden bizonnyal az elmúlt évszázadok leglazább egyházfője: reformer nézeteivel többször verte ki a biztosítékot a merev vallásos hagyományok lazítása, illetve a katolikus egyház modernizálása melletti kiállásával.

Emellett 2016 óta már Instagramon is terjeszti az igét, ahol most, ki tudja milyen oknál fogva, de nemrég belájkolta a 27 éves brazil modell, Natalia Garibotto egyik fotóját, melyen a modell pornós diáklányruhában pózol – hívja fel a figyelmet a 9GAG, ahova természetesen már megérkeztek az első mémek, de a LadBible és a Sun is írt az esetről.

Card

Miután a lájk híre elterjedt a közösségi portálokon, Garibotto boldogan nyilatkozta, hogy "legalább a mennybe jutok", ha már a pápának is tetszenek a képei.

Ferenc pápa kedvelése azóta eltűnt a fotó alól, de a képernyőmentések megmaradtak. Mivel a Vatikán nem kommentálta az esetet, csak találgathatunk, mi okozta a furcsa jelenséget. A szentatya véletlenül is kedvelhette Garibotto fotóját, illetve elképzelhető, hogy nem ő, hanem egy munkatársa, vagy egy profilkezelő algoritmus felelős a lájkért. 

Egy dolog biztos: Isten útjai kifürkészhetetlenek.

Fotó: The Sun

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.