Budapesten körülbelül 3-4 ezer embert gyűlt össze, hogy tiltakozzon a 400 órára emelet túlóra ellen.
Fideszes képviselők nyújtották be azt a törvényjavaslatot, ami szerint 250-ről 400 órára emelné a kormány a munka törvénykönyvében a kiszabható túlóra mennyiségét.
Ma 11 órára demonstrációt hirdettek Budapestre a munkavállalók. Unyatyinszki Gyuri kollégánk a tömeggel sétál.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.