Szájmaszkokat adományoz az HBO egyik legismertebb sorozatának jelmezcége

Székely Zoárd 2020-04-08 17:45:00
Nagylelkű gesztus a részükről.

Eladományozza a különböző filmes produkcióknak gyártott védőfelszereléseit a spanyol székhelyű Peris Costumes. A cég, mely többek között a nagy sikerű Csernobil című sorozatnak is gyártott maszkokat és egyéb felszereléseket, a koronavírus miatt jótékony célra ajánlja fel a teljes készletet.


A vállalat emellett új védőmaszkokat, köpenyeket és sisakokat készít madridi és lisszaboni műhelyeiben, melyeket ápoló otthonokba, kórházakba, rendőrségre, valamint a városházára és szociális szolgálatok alkalmazottaihoz juttatnak el.


„Egy rémálomban élünk, amelyben a valóság legyőzi a fikciót. Együttérzésünk azoknak a családoknak, melyek elvesztették szeretteiket, azokkal, akik bizonytalan helyzetben vannak a koruk miatt, valamint az ezzel a betegséggel küzdő családtagokkal”


– nyilatkozta a Screen Daily-nek Javier Toledo, a Peris Costumes vezérigazgatója.

Szólj hozzá!

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.