Egyelőre nincs ítélet a gencsi foci kapust megverő jáki férfi ügyében

Farkas Bazsi 2020-03-11 17:00:00
Az előkészítő tárgyaláson a gyanúsított nem ismerte be tettét. Figyelem, ebben a cikkben egy darab koronavírus sincsen!

A múlt héten tárgyalta a Szombathelyi Törvényszék annak a jáki férfinak az ügyét, aki még 2018 májusában, pont pünkösd vasárnapon, a Ják - Gencsapáti megyei II-es bajnoki focimeccs után pofán vágta a vendég csapat kapusát. 

A vádlott kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartása alkalmas volt arra, hogy másokban –így a nyilvános rendezvényen, labdarúgó mérkőzésen részt vevőkben és a nézőkben–megbotránkozást, riadalmat keltsen.

A meccs után nem ez volt az egyetlen tettlegesség. A levonuló gencsieket és a játékvezetőket is bántalmazták a hazaiak.

A múlt heti előkészítő ülésen a vádlott nem ismerte el bűnösségét, a bíróság áprilisra tűzte ki az újabb tárgyalást.

A két évvel ezelőtti meccset, a pályán, egyébként a vendégek nyerték 4-3-ra.

A Gencsapáti - Ják meccseken egyébként szinte mindig van valami balhé. 

Szólj hozzá!

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.

Fodor Roland szerint a győri városvezetés kommunista

A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.

A hétvégén is borult, párás, ködös idő várható

6-8 fok közötti csúcsértékek várhatóak.

A TISZA határon túl született politikusai nyílt levélben állnak ki a Lázár János által szlováknak nevezett Strompová Viktória és a külhoni magyarság mellett

A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.