A Märcz Tamás irányította férfi vízilabda-válogatott ma délután Máltát verte meg nagyon Szombathelyen, a Világliga európai selejtezőjében, ami egyben az Európa Kupa-selejtezője. Délelőtt tanítványai egy helyi iskola vízilabdás osztályát is meglátogatták, írja a szövetség honlapja.
Csillogó szempárok és izgatott pólópalánták, a jövő reménységei várták ma délelőtt a férfi válogatott csapatbuszát begurulni a szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola bejáratához. Märcz Tamás legénysége a mérkőzést megelőző, szokásos átmozgató edzés előtt a helyi általános iskola vízilabdás növendékeit látogatta meg, és velük tartott Vári Attila, a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke is.
Nagyné Tancsics Ildikó, az iskola igazgatója elmondta, az együttműködés tizennégy évvel ezelőtt kezdődött az intézmény és az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület között. Évente több, mint harmincan választják a hazánk legeredményesebb csapatsportágára épülő osztályt, és jelenleg is közel százan úsznak, valamint vízilabdáznak. Juhász Tibor, a helyi vízilabda klub elnöke megjegyezte, nagyon büszkék arra, hogy az élvonalbeli csapatnak hat korábbi gothárdos diák is tagja,
Szólj hozzá!
A férfi két lányt ütött el a zebrán.
…gondolom nem gyalog?!
Aki nem akar otthon maradni, annak lesz hova menni és mit csinálni.
Hétfőre pedig országszerte mintegy 10 Celsius-fokkal esik vissza a hőmérséklet.
Egy új otthon kialakítása izgalmas kaland – de könnyű elveszni a rengeteg ötlet, trend és tennivaló között.
A bolgár házaspár 5 milliónyi cuccal bukott le.
Kétszer sikerült is, börtön lehet a vége.
A június 23-26 közötti időszakra érdemes felkészülni.
6 betöltetlen háziorvosi hely problémáját oldja meg az új rendszer.
Más bűncselekménnyel is vádolják.
Több mint 2 éve nincs a városban akadálymentes posta. Bányai-Németh Gábor önkormányzati képviselő járta ki a mostani fejlesztést.
Főpróbának is beillő 3 nap következik a vonatközlekedésben.
Úgy látszik tényleges parlamenti képviselet nélkül marad 12 Vas megyei település.
Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.
Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.
A miniszter szerint a Fidesz nem EU-ellenes.
Ehhez azonban le kell gyűrni az országos riválisokat!