Egy japán férfi befogadott egy cuki kóbor kutyát, aztán kiderült, hogy nem is egy ebet vitt haza

Fehér Buda 2020-05-18 11:02:00
Egy út szélén találta, megesett rajta a szíve.

Egy japán férfi hazafelé vette észre, hogy egy kis szőrcsomó fagyoskodik az út szélén. Marcy úgy döntött, hogy befogadja az állatot, akiről először azt hitte, hogy egy gazdátlan kiskutya, majd keres neki egy szerető családot. 

Marcy haza is vitte a négylábút, majd a Twitteren osztott meg néhány képet a jövevényről, és arra kérte a követőit, hogy segítsenek neki otthont találni. A férfi meglepetésére rengeteg üzenetet kapott a poszt megjelenése után, de nem olyanokat, amelyekre számított.

A kutyáról ugyanis kiderült, hogy nem is kutya, hanem egy kis róka.

Marcy közben elnevezte az állatot, a Luna nevet adta neki. Kissé pesszimistán fogadta a követői üzeneteit, úgyhogy a négylábút elvitte egy állatorvoshoz, aki megerősítette a tényt, Luna tényleg egy kis róka.

Marcy ezután egy ideig saját maga gondozta a rókát, de közben tudta, hogy nem tarthatja meg, hiszen Japánban illegális rókákat háziállatként tartani. A férfi végül úgy döntött, hogy Lunának jó helye lesz egy farmon, ahol rókák rehabilitációjával foglalkoznak.

Időközben Lunából internetsztár lett Japánban, Marcy arra kérte a követőit, hogy látogassák meg a farmot, hogy a belépőjegy árával támogathassák Luna fejlődését.

Forrás: Mirror

Szólj hozzá!

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.