Disney mesére hajazó filmmel repít a holdra ősszel a Netflix

Varga Mátyás 2020-07-29 19:03:54
Bájos és szívmelengető történetet sejtet a Lunaria - Kaland a holdon című film első kedvcsinálója.

Vannak olyan előzetesek, amik sokáig rejtve maradnak az ember elől és csak később figyel fel rájuk. Ilyen a Netflix ősszel megjelenő Lunaria - Kaland a holdon című meséje is. A rendkívül bájos történetben egy tudományért rajongó kislány indul a Holdra, hogy ott találkozzon az égitest istennőjével. Fei Fei-nek ugyanis az édesanyja még gyerekkorában mesélt az istennő legendájáról, ami még tinédzser korában is nagy szerepet tölt be a kislány életében. 

LUNARIA - Kaland a holdon | 1. Hivatalos előzetes | Netflix/Pearl Studio produkció

A tudomány felé elhivatott szenvedélyes és okos kislány űrhajót épít, hogy a Holdra szállva bebizonyítsa a legendás Hold Istennő létezését. Rendezte az Oscar...

Attól pedig senki és semmi sem tántoríthatja el, hogy találkozzon a gyerekkorában megismert nővel, ezért saját űrhajó építésébe kezd. A Netflix legújabb filmjét idén ősszel láthatjuk, ami főleg azért érdekes, mert a streaming óriás a sanghaji székhelyű Pearl Studio-val, a Disney mesékre nagyon hajazó alkotással rukkol elő. A szívmelengető történet, a poénok és a kacagás tehát garantált, amihez fantasztikus látvány is párosul.

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek.