Csak másfél év múlva kapcsolják fel a Batman-jelet

Nagy Donát 2020-10-06 18:38:09
Egyelőre a denevérbarlangban marad a sötét igazságosztó.

A Dűne késése arra kényszerítette a Warner Bros.-t, hogy az eredetileg 2021 végére tervezett The Batman premierjén is toljon egy keveset - írja a GameStar.

Jövő októberre halasztják a Dűne bemutatóját

Idén december helyett jövő októberben mutatják be Denis Villeneuve Dűne című filmjét - írja a Collider. A film Frank Herbert azonos című sci-fi regényének feldolgozása, annak is az első fele, mivel két filmben adaptálják az 1965-ben megjelent klasszikus regényt.

A Dűne közel tízhónapos halasztása azt jelenti, hogy az idei évre gyakorlatilag a karácsonykor érkező Wonder Woman 1984 maradt mint blockbuster mozi, egyébként a stúdiók kitakarították a teljes 2020-as mozis naptárt.

Csak Karácsonykor láthatjuk az új Wonder Woman-t

Harmadjára is csúszik a címszereplőt egyik nemezisével, a Gepárddal összeugrasztó film premierje - írja a GameStar. A lap szerint minderről a koronavírus tehet. Miután bezártak a mozik, nem nagyon maradt más választásuk a készítőknek, mint későbbi időpontra csúsztatni a már leforgatott filmek bemutatóját, vagy kísérletképpen streamelni.

A lap szerint mivel eredetileg a Matt Reeves-féle The Batman premierjét is 2021. október 1-re tervezték, teljesen egyértelmű volt, hogy ennek a filmnek a bemutatóján is módosítani fog a stúdió, ez pedig pontosan így történt. 

The Batman - MAGYAR feliratos DC FanDome előzetes | GameStar

Share your videos with friends, family, and the world

A Warner Bros. hivatalosan is megerősítette, hogy csúszni fog a The Batman: szerencsére itt nincs szó 9-10 hónapos halasztásról, a bemutató új dátuma 2022. március 4. lett. A Dűne csúsztatása mellett amiatt is várható volt a The Batman eltolása, mert

a főszereplőnél, Robert Pattinsonnál a koronavírus tünetei jelentkeztek, végül COVID-19-cel diagnosztizálták. Ezt követően a forgatás leállt, a stábtagok közül pedig többeknek is karanténba kellett vonulni.

Remélhetőleg újabb csúszásról már nem kell beszámolnunk, és 2022. március 4-én tényleg megérkezik a The Batman.

Szólj hozzá!

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.

Nem maradtak némák a bábolnaiak

Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.

Autós üldözés volt Győrben

Hosszas autósüldözés Győr belvárosából az M1-es autópályáig tartott.

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál. 

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.