Csak 1 millió forintért árulná el Adrián, hogy miért ugrott a mélybe Celldömölkön

ugytudjuk.hu 2020-09-07 15:27:00
A tizedikről lépett ki a semmibe a fiú, mégis túlélte a zuhanást. Kapott egy új esélyt az élettől.

Hamarosan elhagyhatja a kórházat az a férfi, aki túlélte, hogy kiugrott a tizedik emeletről. A Bors magazin szerette volna Adriánt megszólaltatni, ő azonban egymillió forintot kért válaszaiért cserébe.

Az eset 5 napja történt a Vas megyei városban. A 21 éves Adrián ekkor döntött úgy, hogy szerelmi bánatában a mélybe veti magát. A fiú egy tízemeletes panel legtetejéről ugrott a mélybe, de csodával határos módon szinte sértetlenül megúszta tettét.

Fotó: Google Utcakép

Adrián még a szombathelyi Markusovszky Kórházban lábadozik, a lap szerint az intenzív osztályról átkerülhetett egy másik osztályra, ahol a tüdejét vizsgálják, nem sérült-e komolyabban. 

Úgy tudni, héten akár már el is hagyhatja a kórházat.

A lap szerette volna Adriánt is megszólaltatni, hogy elmondhassa, mi vezetett ahhoz, hogy megpróbálja eldobni magától az életét.

A fiú azonban kijelentette: csak akkor nyilatkozik, ha fizetnek neki 1 millió forintot.

A Bors azt írja, Adrián az öngyilkossági kísérlet előtt vélhetően értesítette a 18 éves korábbi barátnőjét, Dorinát, aki néhány hete szakított vele. A lány is a helyszínre sietett.

A fiúnak óriási mázlija volt, hiszen megpattant a teste egy fán, majd egy, az utcán parkoló autó tetején landolt. Többen is látták az esetet, és megdöbbentek, hogy Adriánnak egy csontja sem tört el. Noha hamarosan hazatérhet a családjához, a pszichés kezeléseket szinte biztos, hogy nem ússza meg.

Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja (mobilról is) a 116-123-as, ingyenes lelkielsősegély-számot, vagy keresse fel az ongyilkossagmegelozes.hu-t!

Szólj hozzá!

Interaktív előadást tartanak az onkológiai betegek táplálkozásáról Győrben

Gyakorlati tanácsokkal és kérdezési lehetőséggel várják az érintetteket és hozzátartozóikat.

Emlékhelyek napja, toronylátogatás és kiállítások – friss programokkal készül a Rómer Múzeum

Május 9-én családi programokkal, sétákkal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket Győrben.

Pintér Bence: februárban hitelből pótolta ki a Győr-Szol a lakáskasszát, de a közgyűlésen ezt nem voltak hajlandóak beismerni

A polgármester szerint a frissen megkapott adatbetekintési jogkörrel megkezdődött a cég átvilágítása.

Indul a Bringázz a suliba! program

Játékosan ösztönzik a gyerekeket az aktív, környezetbarát közlekedésre – több tízezer diák csatlakozhat.

Rendőrnek adta ki magát a zsaroló – vádat emeltek egy nő ellen Győrben

Szexuális tartalmú üzenetek után több mint kétmillió forintot csalt ki a sértettől, végrehajtandó börtönt kér rá az ügyészség.

A távfűtés leállítását tervezi a Győr-Szol – a meleg idő miatt mától zajlik az átállás

Május közepéig még visszakapcsolható a rendszer, ha lehűlés jön.

Vonat helyett busz jár Csorna és Sopron között öt napon át

Pályakarbantartás miatt teljes vágányzár jön, a menetrend is több ponton módosul.

Mi az a tranzakciós tanácsadás, és milyen helyzetekben lehet rá szükség egy vállalkozásnál?

A vállalkozások életében mindig van az a pont, amikor stratégiai döntéseket kell hozni, hiszen növekedni szeretnének, befektetőket vonnának be, esetleg egy új piacra kívánnak belépni.

Emberrablást terveztek Mosonmagyaróváron - még az akció előtt lecsaptak rájuk a hatóságok

Vádat emeltek négy férfi ellen, a bűncselekményt a lehallgatásoknak köszönhetően sikerült megakadályozni.

Szabó Bálint mikrofonvégre kapta Ágh Pétert

A fideszes politikus csakis ugyanazt hajtogatta.

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.