Ahogy tegnap már megírtuk, a Szombathely Crushers megvédte bajnoki címét, miután a divízió I-es bajnokság döntőjében 32-0-ra legyőzte az Eger Heroes csapatát. A szombathelyiek idén is veretlenül végeztek az első helyen.
"Nagy meccsen vagyunk túl, megvan a második bajnoki cím! Elmondhatatlan mekkora öröm ez nekünk. Végig küzdöttük a szezont, itt az eredménye. A védelem bravúrosan játszott, hiszen 0 ponton tartotta az ellenfelet. A támadok folyamatosan ölték az időt és tették fel a pontokat. Billy Hutten nagyot játszott, nem hiába lett a meccs MVP-je. Köszönjük a szurkolóknak az egész éves szurkolást! Úgy gondolom, ők is megérdemlik az aranyérmet. Köszönjük az Eger csapatának a sportszerű mérkőzést. Goooo CRUSHERS!" - foglalta össze a döntőt Tatár István csapatkapitány.
Nézegessen fotókat a fináléról:































































































Nemény András társelnöknek választották. Pintér Bence pedig jelezte, Győr felfüggeszti tagságát a fideszes elnök megválaszása miatt.
Több helyszínen is különleges időszaki és állandó tárlatokkal készünekl a nyári hónapokra.
Nagyrészt TAO támogatásból fedezik a költségeket, de a SZOVA is beszáll 30 millió forinttal.
Az alföldi borászok szerint az egyre gyakoribb aszály és új kártevők már most átírják a szőlőtermesztés szabályait.
A párt szerint a hivatal nem a szuverenitást védte, hanem politikai nyomásgyakorlásra szolgált.
Ötfős középiskolás csapatok mérik össze erejüket a Bem téren, miközben a verseny a nemzet hősei előtt is tiszteleg.
Gazdasági, kulturális és oktatási fúziókról egyeztetett a városvezetés Japán magyarországi nagykövetével.
Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.
A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.
Minden megtett kilométer a települések közös eredményét gyarapítja.
Kalcium-kloriddal kezelik a fertőzött területeket.
Új napvitorlák, rendezett partszakasz, készülő betonlépcső és hamarosan új szolgáltatások is érkeznek a város népszerű szabadstrandjára.
A tegnapi plenáris ülés előtt nevezték ki.
2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.
A médiacég 2025-ben valójában 93 főt foglalkoztatott.
A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.
Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.
