Bizonytalan ideig bezárnak a koronavírus miatt a szombathelyi egyetem kollégiumai

Varga Mátyás 2020-03-12 16:15:00
Mindent magukkal kell vinniük a kollégistáknak, mert egy hónapig szinte biztos, hogy nem lesz oktatás.

Információink szerint a szombathelyi egyetem, azaz az ELTE-SEK minimum egy hónapra bezár a koronavírus miatt, valamint a nyári vizsgaidőszakot is kitolták augusztus 31-ig. Ezen időszak alatt a hallgatóknak is határozatlan időre ki kell költözniük a szobáikból, mert a kollégiumok március 16-tól bezárnak. De nem csak a szükséges holmikat kell hazavinniük a kollégistáknak, hanem mindent ki kell pakolniuk, mintha a vizsgák után költöznének haza.

A diákoknak a titkárságon kell kijelentkezniük, ami a mai naptól egészen hétfőig, reggel nyolctól, délután hatig lesz nyitva, mivel ahogy fentebb is említettem jövő hétfőn, pontosan 6 órától bezárnak a kollégiumok. Csak valódi és nyomós indokkal lehet kérvényezni a kollégiumvezetőtől a maradást.

Szólj hozzá!

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.