Bepiálva rátámadt egy sárvári szórakozóhely tulajára egy férfi, mert nem adtak nekik több alkoholt

Vágvölgyi Bálint 2020-04-22 08:43:00
Most vádat emeltek ellene.

A Sárvári Járási Ügyészség garázdaság vétsége miatt emelt vádat azzal a középkorú férfival szemben, aki a vád szerint 2019 decemberében az egyik sárvári vendéglátóhely vezetőjét megütötte, mert sérelmezte, hogy ittassága miatt nem szolgálták ki és távozásra szólították fel.

A vádirat szerint az étteremben a vádlott és asztaltársai ittasan hangoskodtak, emiatt a felszolgálók többször kérték, hogy csendesebben szórakozzanak, majd ittasságuk miatt nem szolgálták ki őket. Később megérkezett a vendéglátóhely vezetője, akinek a vádlott és a társaságában lévők is sérelmezték, hogy nem szolgálják ki őket alkohollal, azonban az étteremvezető is távozásra szólította fel őket.

Ekkor a vádlottal együtt szórakozó egyik férfi bement az italkimérő pultba, a hűtőből kivett egy üveg sört és egy üveg bort, majd a társaság folytatta az italozást és a hangoskodást. Az étteremvezető ismét távozásra szólította fel a társaságot, emiatt a vádlott egy széket dobott az italkimérő pultba. A szék eltalálta az egyik felszolgálót, akinek sérülés nem keletkezett.

A vádlott ezt követően a vendéglátóhely vezetőjére támadt, őt tenyérrel arcon ütötte, melynek következtében a vezető elesett és a szemüvege eltörött. A vendéglátóhely vezetőjének egy másik vendég segítségével sikerült a vádlottat az étteremből eltávolítani, miközben a vádlott levert három poharatis a polcról.

A Sárvári Járási Ügyészség pénzbüntetés kiszabását indítványozta a vádlottal szemben. 

Szólj hozzá!

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.