Banán közlekedett karddal, jogosítvány és világítás nélkül

Nagy Donát 2020-08-03 10:19:01
Szemet is szúrt a zsaruknak.

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

A komáromi járőrök 2020. augusztus 1-én délelőtt Banán intézkedés alá vontak egy német hatósági jelzésű személygépkocsival közlekedő écsi lakost, aki lakott területen kívül világítás nélkül közlekedett - írja a rendőrség honlapja.

Az iratok ellenőrzése során derült ki, hogy a sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezik, őt a Győri Rendőrkapitányság a vezetéstől eltiltotta. Az egyenruhások megállapították azt is, hogy a Komáromi Rendőrkapitányság tartózkodási helyének megállapítása végett a körözését rendelte el.

A jármű tulajdonjogát igazolni nem tudta, és annak  átvizsgálása során a rendőrök kábítószergyanús anyagot és a használatához szükséges eszközöket, valamint egy 42 centiméter hosszú kardot találtak, amiket lefoglaltak. A férfival szemben kábítószertesztet alkalmaztak, ami kimutatta a tiltott szer használatát.

B. Dávidot a Komáromi Rendőrkapitányágra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták. Ellene kábítószer birtoklása vétség miatt indult büntetőeljárást. A rendőrök szabálysértési eljárást is kezdeményeztek a férfi ellen, valamint járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt a gyorsított bírósági eljárás lefolytatása céljából őrizetbe vették.

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.  

Címlapképünk illusztráció.

Forrás: police.hu

Szólj hozzá!

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.