Balassa Péter: A felelőtlen ígéretek miatt Szombathely lassan Dubai lesz

Farkas Bazsi 2019-09-24 13:53:00
Ezzel reagált a képviselő az elmúlt napok ígéretcunamijára. Egyébként egy gyalogátkelőhelyet szeretne kialakíttatni a kórház mellett.

Elsőként az elmúlt napok bejelentéseire, nagygyűléseken tett kinyilatkoztatásokra reagált Balassa Péter a Pro Savaria képviselőjelöltje a mai sajtótájékoztatón.

Ha így folytatódik az ígéretcunami, akkor október 13. után Szombathely lesz Dubai - mondta Balassa. 

Aki azzal folytatta, hogy ő nem ígérget, hanem olyan dolgokat jelent be, amik aztán meg is valósulnak. Példát is hozott erre a közelmúltból, egy buszmegálló építése vagy a szociális és egészségügyi szférában megvalósult béremeléseket sorolta ide.

Balassa most azt mondta, 9 év alatt a fideszes városvezetésnek nem jutott eszébe, hogy a kórház főbejáratának közelébe egy gyalogátkelőhelyet létesítsen, így ő most az utolsó közgyűlésen fogja beterjeszteni a javaslatot.

Azt mondta a költségvetési fedezet meg van hozzá, és reméli, hogy 21 igen szavazattal fog átmenni a javaslat. 

Az, hogy a Fidesz mennyire álságos, Balassa szerint jól mutatja, hogy egy általa kezdeményezett bizottsági ülésre, ahol a parkolás, a közeledés, a buszok állapota, lett volna a téma, Puskás polgármester nem ment el, mert szerinte ez mondvacsinált ügy. Most pedig a párt polgármesterjelöltje ezekkel az elemekkel kampányol. 

Balassa mellett Németh László képviselőjelölt is felszólalt. Ő azt mondta ésszerű lenne egy, a kórház előtt megálló buszjáratot indítani, ezt megválasztása esetén be is fogja vezeti. Németh kitért arra is, hogy a kórházi ingyenes parkolás idejét, a megnövekedett leletkiadás miatt, meg kell emelni.

Szólj hozzá!

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.