Az ünnepek alatt senkinél sem kapcsolják ki az áramot és a gázt

Nagy Donát 2019-12-06 07:13:00
Önkéntes kikapcsolási moratóriumot vállal a lakossági áram- és földgázszolgáltatás területén a Nemzeti Közművek Zrt.

A 2019. december 13. és 2020. január 5. közötti ünnepi időszakban senkinél sem fogják kikapcsolni sem az áramot, sem a gázt - közölte a társaság kedden az MTI-vel.

A kikapcsolási moratórium azokat a lakossági ügyfeleket is érinti, akiknek 60 napon túli számlatartozásuk van.

A kikapcsolási moratórium az NKM lakossági áram- és földgázügyfeleire vonatkozik, de nem vonatkozik azokra, akik már ki vannak kapcsolva.

A vállalással az MVM Csoport részeként működő energiaszolgáltató célja, hogy ebben az időszakban az ügyfelek ne maradjanak szolgáltatás nélkül, és az ünnepek minden családnál a békés, családi együttlétről szóljanak.

Szólj hozzá!

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.