Az Instán kért képeket a Fidesz ifjúsági szervezete, de rosszul sült el a dolog

Nagy Donát 2020-01-15 15:20:00
Nyereményjátékkal próbálkoztak, a #fidelitas volt a beugró. A fiatalok azonban nem úgy reagáltak, mint azt elvárták tőlük.

Instagramon kért képeket a Fidelitas, O1G-özön árasztotta el őket - szúrta ki a HVG.

Az ötlet szerint az #azénKölcseym és a #fidelitas hashtaggel lehetett volna drónt, vagy Spotify-előfizetést nyerni. A terv szerint a fiataloknak egy Kölcsey-emléktábla előtt kellett volna fotót készíteni.

Azt viszont elfelejtették, hogy cenzúra nélkül bárki azt tölt fel, amit akar, és a megjelölt hashtag-gel mindenki, aki a játékra kíváncsi, látni is fogja azokat.

Meg is jelentek a kritikus posztok, egészen mémszerűvé téve az egész kezdeményezést.

#O1G kokárda, szép :) #azenkolcseym

96 Likes, 1 Comments - A Budai Simicska - O1G (@budai_simicska_o1g) on Instagram: "#O1G kokárda, szép :) #azenkolcseym"

Captain #O1G #azenkolcseym

161 Likes, 5 Comments - A Budai Simicska - O1G (@budai_simicska_o1g) on Instagram: "Captain #O1G #azenkolcseym"

Intézkedünk!!!!44 #azenkolcseym

13 Likes, 0 Comments - Schneemaier Ákos (@schakoska) on Instagram: "Intézkedünk!!!!44 #azenkolcseym"

Szólj hozzá!

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.