Az Európai Bizottság vizsgálja az erdő nélküli lombkoronasétányt

Csarnó Ákos 2023-04-05 14:05:00
Kicsit azért feltűnő már odakint is.

Korábban hírt adtunk a lomborona nélküli lombkorona sétányról. Most az Európai Bizottság vizsgálja az információkat és elemzi a helyzetet, és megteszi a szükséges lépéseket, ha a támogatást szabálytalanul használták fel – mondta a Népszavának egy Európai Bizottsághoz közeli forrás a nyírmártonfalvai lombkoronasétánnyal kapcsolatban.

Jelenleg azt ellenőrzik, hogy a projektet a 2014-2020-as magyar vidékfejlesztési program keretében finanszírozták-e – írja a lap.

Az esetet, hogy Nyírmártonfalván a falu fideszes polgármester magánerdejében készült egy építmény, ami mellől az összes fát kivágták Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő és az Átlátszó tárta a nyilvánosság elé

Szólj hozzá!

Útfelújítás miatt félpályás útlezárás lesz a szombathelyi elkerülőn

Az Ipari út és a Szombathely Center között kell számtani torlódásra.

3 milliárd 800 millió forintot is meghaladta a Voks 2025-re elvert közpénz

Ez háromszor több, mint amit a kormány tavaly elköltött kórházi klímákra.

Hogyan válassz mikrofont otthoni munkához?

Az otthoni munkavégzés során egyre nagyobb szerephez jut a megfelelő hangminőség biztosítása a videóhívások alatt.

Szombathelyi otthona előtt vert meg egy férfi egy lányt

A lány mopedje elromlott, ezért nem tudott leparkolni miatta.

Bajban a szombathelyi Végállomás Klub

Adományokat várnak, hogy a klubban tovább szólhasson a zene. 

Kémiai szúnyoggyérítés lesz ma több helyen Győrben

Meleg köddel mennek a vérszívók ellen.

Súlyos balesetet szenvedett Demjén Ferenc

Az énekest meg kellett műteni.

Vasárnap újra régiségvásár lesz Győrben 

A Tarcsay utcai piactéren aznap nem lehet parkolni.

Milyen az igazán finom lángos?

A lángos sokunk számára a múlt ízeit hozza el, legyen szó egy balatoni strandról vagy egy pezsgő budapesti éjszakáról. A kérdés, hogy miként válik újra divatossá ez az egyszerű, mégis nagyszerű étel a mai generációk körében?

A Vasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el

Jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése a cél.

Hivatalosak az augusztus 20-i győri programok 

Egy kvízjáték már ma elkezdődött.