Az ETO FC játékosait és dolgoziót tesztelték koronavírusra

Vágvölgyi Bálint 2020-05-04 15:16:00
Kiderült, van-e fertőzött a győri klubnál.

Az ETO FC egészségügyi személyzete reggel óta folyamatosan tesztelte a játékosokat és a személyzetet, hogy felkészültek legyenek a bajnokság esetleges folytatását illetően. A hivatalos honlap azt írja, minden COVID-19 teszt negatív lett.

„Látva a Kormány és a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökének nyilatkozatait, azt a döntést hoztuk, hogy a mai napon a játékosaink koronavírus-tesztelését megkezdjük. Holnaptól a biztonsági előírásokat megtartva, kisebb csoportokban megkezdjük az edzéseket. A létesítményt lezárjuk, és csak a negatív tesztet produkáló dolgozók, stábtagok és játékosok léphetnek be a területre. Ha a szövetségtől megkapjuk a tájékoztatást arra vonatkozóan, hogy a bajnokságot folytatni kell, akkor a csapat természetesen készen áll a folytatásra, ha viszont nem, akkor később döntünk arról, hogy az edzések megtartását meddig folytatjuk.” – mondta Soós Imre, az ETO Futball Kft. ügyvezetője.

Szólj hozzá!

Programok a Pünkösdi hosszú hétvégére Győrben és környékén

Aki nem akar otthon maradni, annak lesz hova menni és mit csinálni.

Folytatódik a kánikula, majd pünkösdvasárnap hidegfront érkezik

Hétfőre pedig országszerte mintegy 10 Celsius-fokkal esik vissza a hőmérséklet.

4 gyakori hiba a lakberendezésben, amit ne kövess el

Egy új otthon kialakítása izgalmas kaland – de könnyű elveszni a rengeteg ötlet, trend és tennivaló között.

Nagycsaládra hivatkozó cigi csempészeket fogott a NAV az M1-esen

A bolgár házaspár 5 milliónyi cuccal bukott le. 

Ötször akarta önkényesen elvinni más autóját egy vasi férfi 

Kétszer sikerült is, börtön lehet a vége. 

Változik a vasúti menetrend a Sopron-Szombathely vonalon

A június 23-26 közötti időszakra érdemes felkészülni. 

30 millió forintos kerettel startol Győrben a praxiskezdési támogatás 

6 betöltetlen háziorvosi hely problémáját oldja meg az új rendszer.

Akadálymentesítik a kőszegi 1-es postát

Több mint 2 éve nincs a városban akadálymentes posta. Bányai-Németh Gábor önkormányzati képviselő járta ki a mostani fejlesztést.

Nyári csúcsforgalomra számít a MÁV a pünkösdi hosszú hétvégén

Főpróbának is beillő 3 nap következik a vonatközlekedésben.

Gyalogost gázolt egy férfi Szombathelyen

A sértett súlyos sérüléseket szenvedett.

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.