Két vlogger srácnak átveréssel sikerült kicsikarni egy interjút Carole Baskinből, a Tiger King sztárjából

Fehér Buda 2020-05-05 14:45:00
Végre megszólalt a tigrisek védőszentje.

A koronavírus-járvány legnagyobb nyertese eddig a Netflix doku-sorozata, a Tiger King. A tigriskirály Joe Exotic történetét bemutató sorozat egy csapásra vált világsikerré, nem csak a Netflixet hódította meg, hanem az egész tévévilágot. A sorozatról itt írtunk bővebben:

 

Egy szőke, bundesliga frizurás, pisztolyos alakért rajong most a világ

Idén mutatta be a Netflix a Tiger King minisorozatot, amiről elsőre sokan azt hihetnék, hogy nem más, mint egy orlandói állatkert/állatmenhely mindennapjait bemutató reality. De, ahogy azt közhelyesen mondani szokták, az élet a legjobb forgatókönyvíró, és ez a sorozat aztán maximálisan ráerősít erre.

 

A széria egyik legnagyobb vesztese azonban Joe Exotic riválisa, Carole Baskin, akit a Tiger King készítői eléggé negatív fényben tüntettek fel. Carole a sorozat megjelenése után egy videóüzenetben mondta el, hogy a készítők átverték, ő azt hitte, hogy a fogságban tartott tigrisek köré fog épülni a széria, helyette pedig a trash reality és a dokumentumfilmek egy furcsa ötvözete lett a végkifejlett.

Carole ezután szinte eltűnt a föld színéről, senkinek sem volt hajlandó interjút adni, és az általa vezetett Big Cat Rescue nevű rezervátum közösségi oldalairól is száműzte magát. A csendet most azonban két vloggersrácnak sikerült megtörnie, igaz, nem túl etikus módon. A két vlogger, Josh Pieter és Archie Manners egy közös Youtube-csatornát vezetnek, több mint egymillió feliratkozójuk van.

A két vlogger azt a tervet eszelte ki, hogy elhitetik Carole-lal, hogy Jimmy Fallon, az egyik legsikeresebb késő esti műsor műsorvezetője akar interjút készíteni vele. Josh és Archie végül lementett egy csomó hangfájlt, amiken Jimmy Fallon hallható, majd ezeket összevágva kértek interjút a nőtől a műsorvezető hangján.

Carole pedig bedőlt a trükknek, habár Josh és Archie nem tudta rávenni a nőt, hogy beszéljen a Tiger Kingben felemlegetett botrányos múltjáról. Carole helyette az állatvédelmet emelte ki, így végül egy pozitív üzenettel zárult a sztori.

 

We Tricked Carole Baskin into Giving Us Her First Interview Since Tiger King

SUBSCRIBE - https://www.youtube.com/channel/UCpE5VksCvp6lk35MJYlRs5Q Social Media Instagram - https://instagram.com/joshua_pieters Twitter - https://twitter....

Szólj hozzá!

Helyszínt változtat a Győri Nemzetközi Művésztelep közönségtalálkozója

Az augusztus 5-i programot az eredetileg meghirdetett helyszín helyett az Esterházy-palotában rendezik meg.

Az aszály és a kánikula margójára: a rekord alacsony vízállás régészeti kincseket hozhat felszínre a győri térségében is

A Rómer Flóris Múzeum arra kéri a vízpartokon kirándulókat és horgászokat, hogy ha régészeti leletre bukkannak, ne mozdítsák el, hanem értesítsék a szakembereket.

Megfúrt kipufogók és visító motorok - közlekedőket ellenőriznek Szombathelyen

A rendőrség a megszaporodott lakossági panaszok miatt kiemelten foglalkozik a területtel.

Elhallgatott a süllyedő Győr+ hajó utolsó zenésze is: az online oldal is elsötétült

A korábban elnémult rádió, és a lekapcsolt tv-adás után ma a web- és a Facebook-oldal is elérhetetlenné vált. 

HŐSÉG: Egyelőre nem vezetik be a kötelező ipari áram-korlátozást - önként spórolnak a nagyfogyasztók

A kormány szerint már több száz vállalat csökkentette energiafelhasználását, de a következő napok extrém hősége miatt továbbra is fokozott takarékosságra kérnek mindenkit.

Lekapcsolt díszkivilágítások, és szökőkutak, elrendelt home office - itt a szombathelyi nagy energia megszorítási csomag

Nemény András polgármester azt is megtiltotta, hogy az intézmények, gazdasági társaságok területén kialakított elektromos gépjármű töltőállomások 17.00 és 22.00 óra között használják.

Győrben egyelőre nincs szükség vízkorlátozásra, de mindenkit takarékosságra kér a polgármester

A városban jelenleg biztosított az ivóvízellátás, ugyanakkor az elhúzódó hőhullám és a Duna alacsony vízállása miatt Pintér Bence szerint most minden győri együttműködésére szükség van.

Közvetlen vasúti közlekedés épül ki Szombathely és Zalaegerszeg között

2028-ra készülhet le, 12 milliárd forintot emészt majd fel az építése.

Hortay Olivér elfogadta Bóka János felkérését - újabb megafonos influenszer csatlakozik a Fidesz parlamenti frakciójához

A komoly turbulenciában lévő fiatal demokraták leigazolták Palóc Andrét is - felkészül a “győri” Szakács István? 

Szexuális szolgáltatás közben lopták meg a sértettet - négy ember ellen emelt vádat az óvári ügyészség

Közel félmillió forint készpénzt vittek el az autójából, miközben a férfi egy apartmanházban tartózkodott.

Az energiatakarékosság jegyében Győr is lekapcsolja a díszkivilágítást

A rendkívüli hőhullám és az országos takarékossági intézkedésekhez csatlakozva 77 helyszínen kapcsolják le fokozatosan a városi díszfényeket.

Tizenhét országból, harminc fiatal: sikeresen zárult a Széchenyi Egyetem és az Audi közös nemzetközi képzése

Robotikát, mesterséges intelligenciát és nemzetközi csapatmunkát tanultak az Audi Development Camp résztvevői, a legjobb csapat pedig különdíjat is kapott.

Újabb hűsítőpontokat jelölt ki az önkormányzat a hőségriadó idejére Győrben

A Tourinformmal szemben újranyitott belvárosi hűsítőhely mellett több klimatizált közösségi tér és öt párakapu is segíti a győrieket a tartós kánikulában.

Kulcscsonttörést szenvedett Kondora István Sárvár polgármestere

A város első embere augusztus 10-ig szabadságon van, utána ígért részletes tájékoztatást az állapotáról.

Egy hétre teljesen lezárják a Hecsei úti felüljárót Győrben

Augusztus 3. és 10. között nem hajthatnak át autóval a felüljárón, a Szentiváni úti körforgalmat pedig két napra szintén lezárják.

A vártnál lassabban nőtt a magyar gazdaság a második negyedévben

Az elemzők szerint ugyan elmaradt a GDP-bővülés a várakozásoktól, de a gazdaság már ötödik egymást követő negyedévben növekedett, ami a tartós stagnálás végét jelezheti.

Még nem késő jelentkezni: több mint ötven szakra hirdet pótfelvételit a Széchenyi István Egyetem

Augusztus 7-ig lehet jelentkezni a győri egyetem önköltséges és államilag finanszírozott képzéseire, összesen több mint nyolcvan képzési lehetőség közül választhatnak az érdeklődők.