A viharos szél miatt hosszabb menetidővel kell számolni a Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalon a mai napon

Vágvölgyi Bálint 2020-02-21 18:13:00

A GYSEV a Facebook-oldalán tájékoztat mindenkit, hogy a rendkívüli időjárás miatt (viharos szél) a Sopron- Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalakon közlekedő vonatoknál ma üzemzárásig hosszabb menetidővel kell számolni.

GYSEV Zrt

Tájékoztatjuk Utasainkat,hogy ma 10.45-kor, Ikrény és Enese között t... örtént baleset után a pálya felszabadult, a vonatközlekedés elindult, fokozatosan áll helyre a menetrendszerinti közlekedés. A megsérült felsővezetéket ideiglenesen helyreállították, viszont a Sopronból Győr felé közlekedő személyvonatok Rábapatona megállóhelyen átmenetileg nem tudnak megállni. A Rábapatonára utazó utasainkat kérjük, hogy a vonatszemélyzettől tájékozódjanak a kialakult helyzetről.


Szólj hozzá!

Autó ütközött segédmotorkerékpárral Celldömölkön

Nem adott elsőbbséget, most eltilthatják a vezetéstől. 

Új regionális autópálya-matricát vezetnek be az M1-re 2026-tól

A bővítési munkák idejére kedvezményes, négy vármegyére érvényes éves matricát kínálnak az autósoknak.

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.