A Szombathelyi TV kamerái előtt vitázna Nemény András a többi polgármesterjelölttel

ugytudjuk.hu 2019-09-28 13:33:00
A Fidesz jelöltjének azt üzeni, ne féljen, menjen el.

Nemény András, az Éljen Szombathely! polgármesterjelöltje nemrég egy Facebook-videóban jelentette be, hogy október elsején, kedden, a Szombathelyi Televízió stúdiójában várja a többi polgármesterjelöltet, hogy végre leülhessenek vitázni. Nemény azt mondja, hogy a polgármesterjelölti vita Szombathely hagyományainak egy része, és a város polgárait tisztelnék meg azzal, ha elmondanák, hogy milyen jövőt képzelnek el Szombathelynek. Az Éljen Szombathely! jelöltje ezért arra kérte a többi polgármesterjelöltet, hogy jövő kedden, negyed hétkor a TV stúdiójában, majd a negyed nyolckor kezdődő adásban vitázzanak.

Neményen kívül két polgármesterjelölt indul Szombathelyen az önkormányzati választáson. Koczka Tibor függetlenként száll ringbe, Neménnyel együtt csak ő jelent meg szeptember elején egy megbeszélésen, ahol a polgármesteri vitáról egyeztettek volna. A Fidesz jelöltje, Balázsy Péter viszont el sem ment, később pedig azt nyilatkozta, hogy

Koczka ezután egy nyilvános vitára hívta ki Balázsyt, mondván, hogy akkor is vitázniuk kellene a polgármesterjelölteknek, ha nyolcan indulnának egyszerre. Balázsy viszont erre sem reagált, így a vita eddig elmaradt.

Az idő viszont egyre jobban fogy, október 13-án, vagyis kicsivel több, mint két hét múlva itt a választás. 

Arról, hogy elfogadja-e Nemény legújabb kihívását, e-mailben kérdeztük Balázsyt, ha válaszol, frissítjük cikkünket.

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.