A szombathelyi bölcsődékben az egészségügyi dolgozók gyermekeit fogadják elsőként

ugytudjuk.hu 2020-03-15 19:55:00
Az összes bölcsődében korlátozzák, hogy mennyi gyermeket fogadnak be.

A jelen fennálló veszélyhelyzet miatt minden bölcsődében, egy csoportban, maximum 14 gyermek részére tudunk napközbeni ellátást biztosítani - írják a szombathelyi bölcsődék Facebook-oldalán.

A bölcsik ezért hangsúlyozottan kérik a szülőket, hogy csak nagyon fontos, indokolt esetben kérjék az ügyeletes ellátást. Az ügyelet igénylésénél több mindent is figyelembe vesznek, előnyt élveznek azonban az egészségügyi dolgozó, gyógyszertári dolgozó, élelmiszerbolti dolgozó, rendvédelmi szervnél dolgozó, bármely hatóságnál dolgozó szülők gyermekei, valamit közszolgálati dolgozók csemetéi.

A bölcsődevezetők mindenkinek e-mailben kiküldik az ügyeleti igény iránti kérelmet, a bölcsik a kitöltött, és visszaküldött nyilatkozattal rendelkező gyermekeket tudják fogadni.

Emellett a bölcsődék arra kérnek mindenkit, hogy a fennálló helyzet miatt maximum egy fő kísérje be gyermekét az épületbe, további kísérők várakozzanak az épületen kívül, és mindenki számára kötelezővé tették a kézfertőtlenítő használatát belépéskor. 

A bölcsik teljes közleménye itt olvasható:

Security Check Required

null

Szólj hozzá!

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.