A Pál utcai fiúk októberi előadásai elmaradnak a szombathelyi Weöres Sándor Színházban

Vágvölgyi Bálint 2020-10-16 15:37:53
Ezt leszámítva viszont jövő héten újraindul a színház.

Ahogy már korábban mi is megírtuk, október 13-tól október 20-ig járványügyi helyzet miatt bezárt a Weöres Sándor Színház. Az színház mostani közleményében azt írják, az októberre meghirdetett A Pál utcai fiúk című előadások elmaradnak, de október 21-től a többi előadást megtartják.

Tájékoztatjuk kedves nézőinket, hogy A Pál utcai fiúk stábjának több tagjánál is felmerült a koronavírus-fertőzés gyanúja, valamint több, szoros kontaktot a járványügyi hatóság járványügyi megfigyelésbe utalt, így visszatérésük a színpadra bizonytalan ideig elhúzódik. Emiatt az októberre meghirdetett A Pál utcai fiúk című előadások elmaradnak, pótlásukra november, december hónapban kerül sor, bízva abban, hogy a járványügyi helyzet lehetővé teszi.

A kontaktkutatás alapján abban bízhatunk, hogy a fertőzés nem érintette a többi előadásban dolgozót, így október 21-től a többi előadást megtartjuk. Természetesen kizárólag abban az esetben, ha a járványügyi megfigyelés alatt nem merül fel újabb fertőzés gyanúja.

A színház épületének teljeskörű fertőtlenítését szakemberekkel elvégeztettük, így az üzemi és a közönségforgalmi területeken egyaránt biztonságos körülmények fogadják dolgozóinkat és a közönséget.

- írták a közleményben.

Szólj hozzá!

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.