A Netflix kitalálta a tökéletes módszert, hogy otthon maradj

Székely Zoárd 2020-03-30 16:24:00
Állva tapsol az internet.

A csapból is folynak azokat a kérdéseket feszegető cikkek, hogy mégis mi az istennyilát csinál az ember otthon több hét karantén alatt? Igen, mondjuk olvas, vagy végre büntetlenül ülhet órákig a Playstation előtt, esetleg online megtekinthető múzeumokban járkál, nem mellesleg sorozatokat és filmeket fal egymás után. Ehhez kiváló választás az HBO GO vagy a Netflix, ez utóbbi állt most elő egy bombasztikus ötlettel, hogy otthon tartsák a jónépet.  Az ember ugyanis hajlamos arra, hogy két epizód megnézése közben felelőtlenül kiteszi a lábát a négy fal közül, ezzel pedig potenciális veszélyhordozóvá válik. A Netflix azonban kegyetlenül leszámol az óvatlan delikvenssel.

Netflix: The Spoiler Billboard

A streaming-szolgáltató célja ugyanis, hogy teleplakátolná a városokat a legnépszerűbb sorozatok végkifejleteivel, vagyis konkrétan elspoilerezné őket. A videón bemutatják, hogyan is valósulna meg az elképzelés - egészen hatásos, ha belegondolunk, mert ha az ember nem is szereti a rendeleteket, a spoilereket bizonyára még jobban utálja. 

Ha a vírus nem állít meg abban, hogy kimozdulj... a spoilerek meg fognak.

- hirdeti a Netflix a következő szlogennel: #staythefuckhome, azaz k*rvára maradj otthon!

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.