A hétvégi bajnokin Király Gábort cukkolták a szurkolók, a rutinos hálóőr most válaszolt

ugytudjuk.hu 2018-08-28 19:37:00

A szombat esti, MTK elleni bajnokin az első bekapott gól után, a Haladás szurkolói betalálták kedvencüket, és a szokásos „Király Gabi, Király Gabi” rigmus helyett tüntetően a csapat másik kapusát, Rózsa Dánielt éltették. Az esetről videó az alábbi cikkben található:

Király Gábort Szombathelyen kezdték ki


A rutinos hálóőrt most a Rangadó szólaltatta meg, mint mondta:

– Ilyen szituációban mindenki csalódott, a szurkolók, a játékosok és a vezetők is, ugyanis valamennyien sikert várnak – mondta Király. – Mi egy csapat vagyunk, egy célért dolgozunk. A szurkoló is azt akarja látni, hogy gólokat rúgjunk, és győztes meccsen jöjjünk le a pályáról. Ennek azonban sok összetevője van: sok a sérültünk, mindig volt eltiltott játékosunk, szóval a mester sincs könnyű helyzetben, hiszen nem biztos, hogy mindig azt a szerkezetet tudja játszatni, amit ő szeretne. A frusztráció hozzátartozik a focihoz, ami azért van, mert mindenki jobbat akar. Belülről úgy látom, hogy az összeszokottság hiányzik még, de mindenki becsületesen küzd a sikerért.

Címlapfotó: haladas.hu

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.