A Haladás mellett az MTK esett ki a labdarúgó NB I-ből

ugytudjuk.hu 2019-05-19 19:26:00
A Debrecen és a Honvéd indulhat az Európa Ligában.

Mind a kiesés, mind a nemzetközi kupaszereplés szempontjából izgalmasnak ígérkezett az OTP Bank Liga 2018–2019-es szezonját lezáró 33. forduló.

A Debrecen helyzete elég egyértelmű volt: amennyiben nyer, biztosan megszerzi a harmadik helyet, ami Európa Liga-indulást ér. A DVSC végül 4-1-es sikerrel biztosította be bronzérmét és Európa Liga-szereplését. Megvan a harmadik EL-induló: a Honvéd idegenben 4-1-re verte az MTK-t, így eldőlt, hogy negyedikként zárja a bajnokságot. Ha legyőzi a Vidit a kupadöntőben, akkor azzal vívja ki az EL-indulást, ha veszít, akkor viszont a bajnoki negyedik helyezésért jár a nemzetközi szereplés .

Az MTK pocsék formája azt jelenti, hogy a Haladás mellett ő a másik búcsúzója az élvonalnak.

Elrontotta a Fradi ünnepét a Puskás Akadémia, mely egy pontot szerzett a bajnok ellen. A honvédos Filip Holender és a ferencvárosi Davide Lanzafame is jegyzett egy-egy gólt, így 16-16 találattal végeztek a góllövőlista élén.

A bajnokság végeredménye:
 

(via Rangadó)

 

Szólj hozzá!

Csak néma csönd jött válaszul a sárvári fideszes önkormányzati képviselőktől, amikor azt kérdezték tőlük: Kinek van még köze a bucsui Magyar Péter választási indulásához?

Nemrég Varga Károly fideszes önkormányzati képviselő lapunknak vallotta be, hogy ő is gyűjtött ajánlásokat a TISZA miniszterelnökével azonos nevű jelöltnek.

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.