A Fortnite-ban debütált Christopher Nolan idei filmjének legújabb előzetese

Varga Mátyás 2020-05-23 13:48:00
A szokatlan marketing ellenére is áll-leejtősnek tűnik a Tenet.

Ha valaki nem ismerné a Fortnite-ot, akkor annak gyorsan elmondom, hogy ez olyan főleg kamaszodó fiúk körében népszerű lövöldözős játék, ahol általunk épített dolgokról tudjuk lelőni a másik játékost. Nem egyedi eset, hogy egy nagyobb esemény történik a játékban, ugyanis korábban olyan előadók adtak már virtuális koncertet, mint Steve Aoki, Deadmau5, Marshmello vagy Travis Scott, hogy csak pár nevet említsek. Szokatlan mód tegnap este feltűnt egy kép, amire az volt írva, hogy magyar idő szerint hajnali 2-kor debütál a a Fortnite-ban Christopher Nolan legújabb filmjének a trailere.

"TENET" Movie Trailer World Premier in FORTNITE Party Royale

The new trailer for Christopher Nolan's Tenet aired in Fortnite. GO LIKE THE VIDEO AND SUBSCRIBE FOR MORE!

Ez elsőre furcsának tűnhet, ha pedig láttál a rendezőtől minimum 2 filmet, akkor még szokatlanabb ez a marketing. Ugyanis Nolan főleg arról ismert, hogy alkotásai teljesen megkavarják a nézőt, hogy csak nehezen tudja megfejteni, hogy mit is látott. Nincs ez másként a Tenet legújabb kedvcsinálójával sem, amiről annyit tudunk jelenleg, hogy egy kvantum hidegháborús időszakban játszódik, és valamilyen módon kapcsolódik a direktor 10 évvel ezelőtti filmjéhez az Eredethez.

A sajátos kém film és DiCaprio álmokkal tűzdelt kalandja között már most is megfigyelhetők a hasonlóságok, mint a hasonló színvilág, és akárcsak Leo, úgy Robert Pattinson is nagyon hasonlít a Nolanre. Továbbá a 2010-es filmben látható kávézós jelenet itt, mintha egy új formában valósulna meg. Kíváncsian várjuk, hogy mit hoz ki a rendező legújabb alkotásából, aminek még mindig mindig ragaszkodnak az eredetileg tervezett, július közepi bemutatójához, bár ez a dátum az előzetesben nem jelenik meg.

Ha inkább a sima trailerre vagy kíváncsi, akkor inkább ebbe a videóba kattints:

Content Warning

null

Szólj hozzá!

Milyen szűrőközeget válassz a medencédhez?

Ha van medencéd, biztosan találkoztál már azzal a kihívással, hogy hogyan őrizheted meg benne a víz tisztaságát.

A győriek véleményét is várják a város megújuló klímastratégiájáról

Szeptember 8-ig lehet észrevételeket és javaslatokat tenni a dokumentummal kapcsolatban, amely már a legfrissebb, 2024-es adatok alapján vizsgálja Győr helyzetét.

Likócsi dilemma: Huszár Gábor hatásvizsgálat nélkül nem támogatja a Pesti útra tervezett adatközpontot Győrben 

A fideszes képviselő teljes körű környezeti vizsgálatot és a megszűnő zöldfelület garantált pótlását sürgeti.

Nem állunk erős lábakon: a magyarok több mint negyede teljesen feléli a fizetését a hónap végére

A Provident nemzetközi kutatása szerint a magyar háztartások jelentős részének továbbra sincs érdemi pénzügyi tartaléka, és egyre kevesebben tudnak lakásra vagy nyaralásra félretenni.

Három óra alatt rakták össze, mára milliók nézték meg – két győri fiatal sikere a Hol a delej?

A Málovics Márkó és Nemes Gábor által készített oldal közérthetően mutatja meg, honnan érkezik, és hogyan termelődik a Magyarországon felhasznált villamos energia.

Kezdődik a szombathelyi 11-es Huszár út felújítása

Csütörtökön, és pénteken este 6 órától teljes egészében lezárják a Metro áruháznál lévő körforgalmat.

Cross motorozás: egy sport, ami megragadja a fiatalok figyelmét

A cross motorozás izgalmai túlmutatnak a sebességen és a versenyzésen.

Fegyelmi eljárás indult a mosonmagyaróvári és a dunaújvárosi női kézilabdaklubbal szemben

A licenceljárás során mindkét klub valótlan tartalmú nyilatkozatot küldött be.

Fenntartható vízgazdálkodás műanyag tartályokkal

A víz azok közé a természeti erőforrások közé tartozik, amelyek védelme különösen fontos.

25 tonna azbeszttel szennyezett kőzúzalékot szállítottak el Bükről

4 millió forintot költött el a település a mentesítésre. A polgármester szerint szigorúan követték a veszélyes anyagra vonatkozó protokollt.

Feljelentést tett a Külügyminisztérium a 2020-as lélegeztetőgép-beszerzések miatt

A Legfőbb Ügyészségnek tett feljelentés a Szijjártó Péter által vezetett minisztériumban 2020 márciusában és áprilisában a Covid-járvány elleni védekezés kapcsán, körülbelül 300 milliárd forint értékben lefolytatott, közbeszerzés alóli kivételként kezelt beszerzéseket érinti.

Hargitai István súlyos kérdéseket tett fel a Pintér-kabinetnek, amikről nekünk is eszünkbe jutott egy: a betyárbecsület is lehet közéleti minimum?

A polgármester és stábja kínos válaszok előtt állhat, ugyanakkor fontos tisztázni, hogy mi motiválta az ex-polgármesteri biztos kritikáját. Véleménycikk következik. 

10 gyakori hiba, amit a kezdő DJ-k elkövetnek

Sok kezdő DJ úgy gondolja, hogy egy sikeres klubfellépéshez elegendő elsajátítani a zeneszámok összekeverésének alapvető technikai fogásait, a gyakorlatban azonban számos kevésbé nyilvánvaló részlettel találkoznak.

Bor, zene és hagyomány: csütörtökön kezdődnek a Győri Bornapok

Tizenöt borvidék 45 pincészete érkezik a Dunakapu térre, három napon át koncertek és boros programok várják a közönséget – az idei rendezvény egyben Győr nyári programsorozatát is lezárja.

Ingyenes, vezetett túrán járhatjuk be a győri Városházát augusztus 27-én

A látogatók a dísztermet és a Bisinger termet is megnézhetik, a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Nem engedték felszállni a buszra, dühében szétrúgta a megálló üvegét egy nő Enesén

Ezzel 230 ezer forintos kárt okozott, rongálás és garázdaság miatt emelt vádat ellene az ügyészség.

BREAKING: Lezuhant a Magyar Honvédség egyik Gripen vadászgépe Szolnok mellett

A pilóta sikeresen katapultált és életben van, Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter a helyszínre indult.

Néher András: 868 milliárd forintból fejlesztik a magyar energiarendszert

Az alacsony dunai vízállás megmutatta, hogy az energiaellátás biztonságához a hálózat, az energiatárolás, valamint a szél- és geotermikus energia fejlesztésére is szükség van.

Hajtó Péter maga kért hatósági vizsgálatot az Ipari Park Kft.-nél végzett munkája miatt – több más ügyben is feljelentést tett

A független képviselő szerint Pintér Bence állításai nem felelnek meg a valóságnak, közben fiktív foglalkoztatás, hivatali visszaélés, valamint egyes építésügyi és városfejlesztési döntések miatt is a hatósághoz fordult.