50 helyett 112-vel repesztett egy autós Zsédenyben

Varga Mátyás 2020-07-22 11:38:00
A rendőrök Nemeskeresztúrnál és a 88-as főúton is gyorshajtót fogtak.

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalom-ellenőrző Alosztályának járőrei az elmúlt napokban több szabálytalankodóval szemben is intézkedtek Vas megye útszakaszain - írja a police.hu.

Az ellenőrzések célja mindig a balesetek megelőzése és a szabálytalankodók forgalomból történő kiszűrése.

Egy sofőr a 84-es számú főúton közlekedett Nemeskeresztúr térségében, amikor haladása során a megengedett 90 km/h helyett 169 km/h sebességgel előzte meg az előtte haladó gépkocsit. A rendőrök a jármű üzemben tartójával szemben közigazgatási bírságot szabtak ki.

Egy másik autós a 88-as számú főúton a megengedett 90 km/h helyett 158 km/h sebességgel haladt gépkocsijával. A közlekedésrendészeti járőrök a sofőrt megállították, és vele szemben a gyorshajtás miatt közigazgatási bírságot szabtak ki és büntetőpontot adtak.

Munkatársaink az egyik sebességmérés alkalmával rögzítették egy sofőr szabálytalan közlekedését, aki a 84-es főúton, Zsédeny belterületén haladt. A gépkocsi vezetője 50 km/h helyett 112 km/h sebességgel közlekedett. A jármű üzemben tartójával szemben közigazgatási bírságot szabtak ki a rendőrök.

Fotó: police.hu

A felvételen látható, hogy a gépkocsi utasa a műszerfalra feltett lábakkal utazott. A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet arra, hogy egy esetlegesen bekövetkező közlekedési baleset során, felelős magatartással a súlyosabb sérülések elkerülhetők! 

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.

 

A hordozható energiaforrások új korszaka

Valószínűleg mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy hosszabb szabadtéri tevékenység vagy akár otthoni áramszünet közepette akadt meg az élet, mert nem állt rendelkezésre elegendő energia.

16 millió forint gyűlt össze a győri Bagolyvár karácsonyfája alá

Példás összefogással újulhat meg az otthon sivár udvara. 

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.

4 hónappal Vígh Ferenc távozása után ismét van vezetőedzője a Haladásnak

Simon Ádám eddig sportigazgatóként, és megbízott vezetőedzőként dolgozott a klubnál, január 1-től előléptetik. Frissítve!

A buborék rendben, a címke már kevésbé - rozé pezsgőket vizsgált a Nébih

A Szupermenta teszt szerint inni lehet, olvasni viszont nem mindig volt mit: jelölési hibák miatt öt terméknél indult eljárás.

Újabb szombathelyi belvárosi étterem zár be 

A Fórum azt ígéri, csak téli szünetet tartanak.

Lázár János busszal érkezett Sárvárra

Egy zsáktelepülésről, Csánigról tömeg közlekedett a miniszter, de azt nem tudjuk, hogy oda hogy jutott el.

Hogyan élik túl a kapcsolatok az édeshármast?

A Reddit egyik kérdése elég figyelemfelkeltő volt nemrég: milyen tapasztalatokkal gazdagodtak azok a férfiak, akik már kipróbálták az édeshármast párkapcsolatuk során?

Autómosó alkatrészeit lopta el egy férfi Győr mellett

És nem azért, hogy a saját kocsiját mossa le velük.

Rába Kálmán váltja Bana Tibort a Vas megyei közgyűlésben

Sorcsere a Közösen Vas Megyéért Egyesületben.

Tippek a tárgyaid biztonságos tárolásához

Sokunk találkozott már azzal a helyzettel, hogy szűkös hely miatt raktárbérlésen gondolkodott. De hogyan tudod biztosítani, hogy a tulajdonod biztonságban legyen? Az alábbi ötletek segítenek abban, hogy hatékonyan őrizd meg az értékeidet.